Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 e po vetem dashuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitore po vetem dashuri Empty
MesazhTitulli: e po vetem dashuri   e po vetem dashuri Icon_minitimeSat Jul 05 2008, 18:09

dashuria e mban gjall njeriun...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
e po vetem dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Dashuri Dhe Pasion-
Kėrce tek: