Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me Sa Shoh Po e thyej une akullin ktu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Me Sa Shoh Po e thyej une akullin ktu   Sat Jul 05 2008, 18:15

une personalisht nuk jam shum e fiksuar pas mardhenieve intime me shum jam e fiksuar pas dashurise se t`ju them te drejten me shum me pelqen te rri me njeriun qe dua sesa te bej mardhenie me te...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arbereshaFemale Numri i postimeve : 4
Age : 30
Vend Ndodhja : macedonia
Puna/Hobi : palester
Humor : majr majr
Registration date : 29/07/2008

Character sheet
arsen:
1/1  (1/1)

MesazhTitulli: tema eshte nice   Wed Jul 30 2008, 00:33

po ja per mua nuk eshe shum me rendesi te kem maredhenie per mua eshte me rendesi dashuria se ku ka dashuri ka dhe maredhenie po gjithcka sipas deshires shkon . ja un prsh nuk e kam qefin te kem maredhenie para martese shkaku sdua te me prek cdo cun dua nje dhe vetem nje bye all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Me Sa Shoh Po e thyej une akullin ktu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Sex Dhe Eros :: Mardhiniet-
Kėrce tek: