Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Tatoo Mania. C`mendoni Per Te?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Tatoo Mania. C`mendoni Per Te? Empty
MesazhTitulli: Tatoo Mania. C`mendoni Per Te?   Tatoo Mania. C`mendoni Per Te? Icon_minitimeSat May 24 2008, 16:25

Mund Te Hapet Nje Tem e Tille Se Cmendoni Per Tatuazhet?
Sipas Statistikave Tatuazhet Kan Hyr Ne Mas Ne Shqiperi.
C`mendim Keni Per To Dhe Si Mendoni Per Tattuatoret Te Cilet Sipas Mendimit Tim Kan Ber Nje Pune Ndryshe Nga Vendet e Tjera Te Botes.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 27
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Tatoo Mania. C`mendoni Per Te? Empty
MesazhTitulli: Re: Tatoo Mania. C`mendoni Per Te?   Tatoo Mania. C`mendoni Per Te? Icon_minitimeSat May 24 2008, 22:35

cfar esht kjo Tatoo Mania
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
[mistreci_vip]
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 9
Age : 33
Registration date : 12/05/2008

Character sheet
arsen:
Tatoo Mania. C`mendoni Per Te? Left_bar_bleue1/1Tatoo Mania. C`mendoni Per Te? Empty_bar_bleue  (1/1)

Tatoo Mania. C`mendoni Per Te? Empty
MesazhTitulli: Re: Tatoo Mania. C`mendoni Per Te?   Tatoo Mania. C`mendoni Per Te? Icon_minitimeSat May 24 2008, 23:28

hmmmmmmmmmm tem interesante me pelqen. tatuazhet si tha dhe booobo eshte per hapur ne mas un per vete nuk kam po do doja te kisha nje.
taot jan si nje lloj reklame ketu ne shqiperi dhe behet kokurence kush e ka me te bukur Razz hahha per mu gjera koti shenja qe per momentin i pelqen po me vone te merzitet nje njolle qe mbetet nvaret nje kujtim i keq ose i mier . ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BBC

BBC

Male Numri i postimeve : 13
Age : 31
Vend Ndodhja : Itali
Puna/Hobi : K1Ll1Ng...@ Tek Fajtori.com
Humor : @ Ne cdo dhom :P
Registration date : 25/05/2008

Tatoo Mania. C`mendoni Per Te? Empty
MesazhTitulli: Re: Tatoo Mania. C`mendoni Per Te?   Tatoo Mania. C`mendoni Per Te? Icon_minitimeMon May 26 2008, 13:55

[mistreci_vip] Deri Diku Ke Te Drejt Por Tatoot Jan Nje Piktur Ne Trupin Tend Une Kam 2 Dhe Tani Shpejt Do Bej Dhe 1...Kjo Do Te Thot Qe Po Te Futesh Ne Burg Do E Kesh Dhomen Bosh Me Qa Do E Mushesh Me Foto Dhe Vizatime Ne Mure Qe Te Duket Plot ..... Njesoi Eshte Edhe Trupi....Pikturohet Qe Te Duket Me I Bukur......Razz Rolling Eyes afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://piratet.tk
Vizitor
VizitorTatoo Mania. C`mendoni Per Te? Empty
MesazhTitulli: Re: Tatoo Mania. C`mendoni Per Te?   Tatoo Mania. C`mendoni Per Te? Icon_minitimeThu May 29 2008, 10:14

tung te gjithve .mendimi im personal mendoj se tatuazhet jan ne tren ka koh por tek ne shqipetaret perher vien me vones ne trend sepse ashtu jan rrethanat.por mua personalisht tauazhet me pelqen edhe pse se kam asnje por me gjith deshir jam duke shpresuar se qe shpejti do e bej nje .sepse eshte nje gje deshire ajo mvaret prej njeriu prandaj.sepse edhe tauazhet edhe pirsing jan shum te bukra edhe pse une kam 9 pirsing permua tash permua mendoj perher si ta bej dhe nje.mendoj edhe tek tatiazhet ashtu esht gjer sa ta besh nje pastaj deshira vazhdon si ta bej dhe nje ku ashtu ok pta tung tung
lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Tatoo Mania. C`mendoni Per Te? Empty
MesazhTitulli: Re: Tatoo Mania. C`mendoni Per Te?   Tatoo Mania. C`mendoni Per Te? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tatoo Mania. C`mendoni Per Te?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Te Ndryshme-
Kėrce tek: