Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Invisibile
Admin
Admin


Numri i postimeve : 2
Age : 30
Registration date : 19/10/2009

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeThu Oct 22 2009, 03:14

Pershendetje te gjitheve quhem lorent jam nga korca jam antari me i ri i keti forumi dhe admini me i ri.shpresoj tia kalojm sa me mir ne shoqerin ton.per te gjith ata chatistat un jam me nick Red_scorpion.

bye kalofshi mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AnGeL_DrEamSNumri i postimeve : 3
Age : 28
Registration date : 04/09/2009

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeThu Nov 12 2009, 00:16

Mire Se Paske Ardhur!
Se S`te Kam Par Fare Sad((
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: