Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Kam Nje Kerkes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 27
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Kam Nje Kerkes Empty
MesazhTitulli: Kam Nje Kerkes   Kam Nje Kerkes Icon_minitimeSat May 24 2008, 22:23

Nqs Mundet Nje Moderator Ne Forumin Tuaj Qe Te Jem Shume I Aktivizuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 27
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Kam Nje Kerkes Empty
MesazhTitulli: Re: Kam Nje Kerkes   Kam Nje Kerkes Icon_minitimeSun May 25 2008, 12:46

Besoj Se Do Ta Merrni Parasysh Kerkesen Time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 27
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Kam Nje Kerkes Empty
MesazhTitulli: Re: Kam Nje Kerkes   Kam Nje Kerkes Icon_minitimeSun May 25 2008, 15:36

?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
Vizitor
VizitorKam Nje Kerkes Empty
MesazhTitulli: Re: Kam Nje Kerkes   Kam Nje Kerkes Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 10:41

me vjen keq strugan un smund te jap pergjigje ne ket sepse ndoshta do te ndimoja ok por shpresoj ata qe duhet te te kthen pergjigje dhe te uroj fat ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Kam Nje Kerkes Empty
MesazhTitulli: Re: Kam Nje Kerkes   Kam Nje Kerkes Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 16:19

StRuGaNi shkruajti:
Besoj Se Do Ta Merrni Parasysh Kerkesen Time
StRuGaNi Shikoje njeher profilin se mbase je moderator po nuk e ke pa te kam dhen dhe graden VIP re po shikoje : Resp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Kam Nje Kerkes Empty
MesazhTitulli: Re: Kam Nje Kerkes   Kam Nje Kerkes Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 16:20

Bjondina18 shkruajti:
me vjen keq strugan un smund te jap pergjigje ne ket sepse ndoshta do te ndimoja ok por shpresoj ata qe duhet te te kthen pergjigje dhe te uroj fat ok
papapapap sa e prer si je mi Rinora ja fut troc tjetrit po ti nuk e din se mbase i bjen te fiket njerzve po thuaja me me embelsi SmileSmileSmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorKam Nje Kerkes Empty
MesazhTitulli: Re: Kam Nje Kerkes   Kam Nje Kerkes Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 16:35

ahahhahahaahha pse more kam te drejten time apo ahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Kam Nje Kerkes Empty
MesazhTitulli: Re: Kam Nje Kerkes   Kam Nje Kerkes Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 16:57

Bjondina18 shkruajti:
ahahhahahaahha pse more kam te drejten time apo ahahah
po mi ke te drejt Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 27
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Kam Nje Kerkes Empty
MesazhTitulli: Re: Kam Nje Kerkes   Kam Nje Kerkes Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 21:49

Admin shkruajti:
StRuGaNi shkruajti:
Besoj Se Do Ta Merrni Parasysh Kerkesen Time
StRuGaNi Shikoje njeher profilin se mbase je moderator po nuk e ke pa te kam dhen dhe graden VIP re po shikoje : Resp
Flm Po Kjo Kerkes Esht Ber Para Se Ta Mar Acesin Nese Respekte Dhe Ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Kam Nje Kerkes Empty
MesazhTitulli: Re: Kam Nje Kerkes   Kam Nje Kerkes Icon_minitimeThu Jun 05 2008, 16:04

StRuGaNi shkruajti:
Admin shkruajti:
StRuGaNi shkruajti:
Besoj Se Do Ta Merrni Parasysh Kerkesen Time
StRuGaNi Shikoje njeher profilin se mbase je moderator po nuk e ke pa te kam dhen dhe graden VIP re po shikoje : Resp
Flm Po Kjo Kerkes Esht Ber Para Se Ta Mar Acesin Nese Respekte Dhe Ty

BoBooooooo Si Me Paska Shpetu Pa e Lexu Kete Postim Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Sponsored content
Kam Nje Kerkes Empty
MesazhTitulli: Re: Kam Nje Kerkes   Kam Nje Kerkes Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kam Nje Kerkes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Te Ndryshme-
Kėrce tek: