Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 kerkes per acc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
UNIKKATIL^AKA

avatar

Male Numri i postimeve : 6
Age : 27
Vend Ndodhja : tropoja
Puna/Hobi : muzika
Registration date : 25/05/2008

MesazhTitulli: kerkes per acc   Sun May 25 2008, 00:18

te nderuar operator te kanalit #one-love.
jam nje uzer po thuaj se i vjeter ce nja dy vjet kerkesa ime eshte e thjesht desha te behem pjese e stafit #one-love.me respekt per operatoret ju lutem kini parasysh kerkesen time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mbreti_
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

MesazhTitulli: Re: kerkes per acc   Sun May 25 2008, 00:26

po UNIKKATIL^AKA sigurisht qe do e marim parasysh ..dhe do shtohesh ..shpresojm te sillesh mir ne dhom Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: kerkes per acc   Sun May 25 2008, 15:31

mbreti_ shkruajti:
po UNIKKATIL^AKA sigurisht qe do e marim parasysh ..dhe do shtohesh ..shpresojm te sillesh mir ne dhom Smile
UNIKKATIL^AKA Ke Qen Nje User i Vazhdueshem Ne kete Kanal Megjithse Kohet e Fundit Nuk Te Kam Par Te Aktivizohesh..... Megjithate Ne Do Te Japim Nje Shanc. Per Mua e Mer Acc. Respekte Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
[mistreci_vip]
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 9
Age : 32
Registration date : 12/05/2008

Character sheet
arsen:
1/1  (1/1)

MesazhTitulli: Re: kerkes per acc   Sun May 25 2008, 17:05

UNIKKATIL^AKA meret parasysh kerkesa juaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kerkes per acc   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kerkes per acc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: