Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ju Kerkohet Te Gjith Userve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Sat May 03 2008, 10:19

(1) Te Jene Sa Me Te Qarte Ne Postimet Dhe Pergjigjet e Tyre.
(2) Te Regjistrohen Ne Menyre Te Regullt Ne Kete Forum.
(3) Mos Postoni Tema Qe Permbajne Racizem,Fjele Fyese.
(4) Behuni Pjese e Djemve Te Detit Dhe Ju.
Me Respekt Admin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
LEANDRONumri i postimeve : 3
Registration date : 14/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Wed May 14 2008, 19:34

Jam Dakort me ty po do te tolerojme noi ciks ne skemi ca te bejme Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mbreti_
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Sat May 24 2008, 19:51

obobo sa i repte je mer ja vlen te jesh shef i forumit Very Happy Very Happy resp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StRuGaNi

avatar

Male Numri i postimeve : 38
Age : 26
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Sat May 24 2008, 22:31

ok np
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
[mistreci_vip]
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 9
Age : 32
Registration date : 12/05/2008

Character sheet
arsen:
1/1  (1/1)

MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Sat May 24 2008, 23:32

hmmmmmmmmmmmmm gagagagggaggagag reptesia ne maksimum ketu .
me pelqen Razz ciaoooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Sun May 25 2008, 20:38

[mistreci_vip] shkruajti:
hmmmmmmmmmmmmm gagagagggaggagag reptesia ne maksimum ketu .
me pelqen Razz ciaoooooo
HGAHGAGAGHG Mistreco Razz Po duhet Pak Reptesi Sepse Reptesia Perfshin dhe respektin Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Mon Jun 02 2008, 12:03

ua une shpresoj qe shqipetarka dhe shqipetart tju permbahen ketyre rregullave por veshtir se ne asnje rrekurre sju permbahe sepse ashtu jemi ne qar te besh .tek ne ska rregulla apo me mir te them si njohim apo si rrespektojm menje fjal No No No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Mon Jun 02 2008, 21:22

Bjondina18 shkruajti:
ua une shpresoj qe shqipetarka dhe shqipetart tju permbahen ketyre rregullave por veshtir se ne asnje rrekurre sju permbahe sepse ashtu jemi ne qar te besh .tek ne ska rregulla apo me mir te them si njohim apo si rrespektojm menje fjal No No No
Bjondinke Ne Si Popull i Kemi Fiksim Regullat Dhe Kjo Duket Dhe Neper Forumet e Tera Jo Vetem Ktu Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Tue Jun 03 2008, 10:33

hahhahah ok ok rrespekt pra ok dhe i lutem qe ti rresmektojm ato apo ti permbahemi aty re ok Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Tue Jun 03 2008, 16:15

Bjondina18 shkruajti:
hahhahah ok ok rrespekt pra ok dhe i lutem qe ti rresmektojm ato apo ti permbahemi aty re ok Rolling Eyes
ejjjjjjj Bjonde kot nuki te kam ber moderatore une Smile per ca te kam ty te shofesh pra te moderosh njerzit Smile lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Tue Jun 03 2008, 16:27

LEANDRO shkruajti:
Jam Dakort me ty po do te tolerojme noi ciks ne skemi ca te bejme Very Happy
po normale se jemi dhe cuna me dy gishta estetike Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
dorentina
Admin
Admin
avatar

Female Numri i postimeve : 25
Age : 29
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
1/1  (1/1)

MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Fri Jul 11 2008, 00:12

VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
(1) Te Jene Sa Me Te Qarte Ne Postimet Dhe Pergjigjet e Tyre.
(2) Te Regjistrohen Ne Menyre Te Regullt Ne Kete Forum.
(3) Mos Postoni Tema Qe Permbajne Racizem,Fjele Fyese.
(4) Behuni Pjese e Djemve Te Detit Dhe Ju.
Me Respekt Admin Smile
normale qe do i respektojm regullat..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dorentinabis.skyrock.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ju Kerkohet Te Gjith Userve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: