Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mbreti_
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

MesazhTitulli: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Fri May 30 2008, 19:56

PRSH PO E BEJ DHE UNE PREZANTIMIN TIM ...UNE JAM MBRETI_ JAM NGA BERATI DHE JAM STUDENT NE GJIMNAZ JAM SIVJET VITI 4 ...SHUMICA KETU ME NJOHIN APO JO ...AHAHHHA ..ESHTE VERTET NJE KENAQESI TE KESH MIQ KAQ TE MIR SA JU ...JU PUC CIAO MBRETI_
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Mon Jun 02 2008, 21:44

mbreti_ shkruajti:
PRSH PO E BEJ DHE UNE PREZANTIMIN TIM ...UNE JAM MBRETI_ JAM NGA BERATI DHE JAM STUDENT NE GJIMNAZ JAM SIVJET VITI 4 ...SHUMICA KETU ME NJOHIN APO JO ...AHAHHHA ..ESHTE VERTET NJE KENAQESI TE KESH MIQ KAQ TE MIR SA JU ...JU PUC CIAO MBRETI_
hajde prezantim hajde urime mbreto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
StRuGaNi

avatar

Male Numri i postimeve : 38
Age : 26
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Mon Jun 02 2008, 21:54

mbreti_ shkruajti:
PRSH PO E BEJ DHE UNE PREZANTIMIN TIM ...UNE JAM MBRETI_ JAM NGA BERATI DHE JAM STUDENT NE GJIMNAZ JAM SIVJET VITI 4 ...SHUMICA KETU ME NJOHIN APO JO ...AHAHHHA ..ESHTE VERTET NJE KENAQESI TE KESH MIQ KAQ TE MIR SA JU ...JU PUC CIAO MBRETI_
Mreto e ke i prezanntim dako
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
mbreti_
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Mon Jun 02 2008, 23:13

thash ta beja dhe nje tjeter me ti kem dy prezantime ahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StRuGaNi

avatar

Male Numri i postimeve : 38
Age : 26
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Mon Jun 02 2008, 23:42

hahhaha Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Tue Jun 03 2008, 16:23

mbreti_ shkruajti:
thash ta beja dhe nje tjeter me ti kem dy prezantime ahahhaha
po ku ka me mir se dy mer mbret. me mir dy se nje lol Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
mbreti_
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Thu Jun 05 2008, 22:41

PER SHOQERIN BEJM ME SHUME SE DY KOMENTE NE APO JO BOOB SmileSmile:)RESP RESP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Sun Jun 08 2008, 00:18

mbreti_ shkruajti:
PER SHOQERIN BEJM ME SHUME SE DY KOMENTE NE APO JO BOOB SmileSmile:)RESP RESP


normale Mbreto je i nderuar Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: