Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Pershendes Admin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 27
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Pershendes Admin Empty
MesazhTitulli: Pershendes Admin   Pershendes Admin Icon_minitimeMon Jun 02 2008, 22:03

Admin Te Pershendes Se Je Njesho Lal Per Administrator Forumi Respekte Plako
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
Vizitor
VizitorPershendes Admin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendes Admin   Pershendes Admin Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 10:43

te ej pak sa komplimente te uroj forumin dhe suksese je shum i shkathet shpresoj qe dhe te tjeret ta zhbujojn qe je aq talent tung tugn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Pershendes Admin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendes Admin   Pershendes Admin Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 17:04

Bjondina18 shkruajti:
te ej pak sa komplimente te uroj forumin dhe suksese je shum i shkathet shpresoj qe dhe te tjeret ta zhbujojn qe je aq talent tung tugn
flm Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Pershendes Admin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendes Admin   Pershendes Admin Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 17:04

StRuGaNi shkruajti:
Admin Te Pershendes Se Je Njesho Lal Per Administrator Forumi Respekte Plako
flm dhe respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 27
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Pershendes Admin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendes Admin   Pershendes Admin Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 21:41

Np Plako
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

Pershendes Admin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendes Admin   Pershendes Admin Icon_minitimeFri Jun 13 2008, 18:28

bjondia ca thu me ku eshte i shkathet ai mos ja bej kot qefin se i riten veshet pastaj lool Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Pershendes Admin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendes Admin   Pershendes Admin Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendes Admin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: