Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Pershendetje Per Admin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KoMiSaR_kAtAnI

KoMiSaR_kAtAnI

Numri i postimeve : 5
Age : 32
Registration date : 04/06/2008

Pershendetje Per Admin Empty
MesazhTitulli: Pershendetje Per Admin   Pershendetje Per Admin Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 00:43

Pershendes Admin Dhe Moderator Si Njisha Qe Jane Jeni Nje Staf I Mrekullushem Shpresoj Te Hecni Kshu Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 27
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Pershendetje Per Admin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per Admin   Pershendetje Per Admin Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 11:59

thnx plako resp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
KoMiSaR_kAtAnI

KoMiSaR_kAtAnI

Numri i postimeve : 5
Age : 32
Registration date : 04/06/2008

Pershendetje Per Admin Empty
MesazhTitulli: Respekte   Pershendetje Per Admin Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 13:14

N/p E Meritoni Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Pershendetje Per Admin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per Admin   Pershendetje Per Admin Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 23:43

KoMiSaR_kAtAnI shkruajti:
Pershendes Admin Dhe Moderator Si Njisha Qe Jane Jeni Nje Staf I Mrekullushem Shpresoj Te Hecni Kshu SmileKomisaro Dhe Ti Nuk Mbetesh Mbrapa Je Njish Fare Flm Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorPershendetje Per Admin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per Admin   Pershendetje Per Admin Icon_minitimeThu Jun 05 2008, 17:33

flm per pershendetje edhe pse mua paske harruar ahhahha tung tung rinora
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Pershendetje Per Admin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per Admin   Pershendetje Per Admin Icon_minitimeSun Jun 08 2008, 00:17

Bjondina18 shkruajti:
flm per pershendetje edhe pse mua paske harruar ahhahha tung tung rinora


ste harron njeri ktu ty mi goc se ti je me e angazhuara dhe ma mer mendja se te gjith ketu kan respekt per ty dhe te duan shum Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Sponsored content
Pershendetje Per Admin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per Admin   Pershendetje Per Admin Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje Per Admin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: