Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tipet e femrave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Arsen

avatar

Male Numri i postimeve : 4
Age : 36
Vend Ndodhja : durres albania
Puna/Hobi : graphic designer
Humor : mr bean`s
Registration date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Tipet e femrave   Fri Jun 06 2008, 21:12

Femrat ndahen ne tre kategori , ne: kurva, te poshtra dhe te merzitshme .
Kurva eshte ajo qe ua jep te gjitheve
e poshtera eshte ajo qe ua jep te gjitheve vec teje
e merzitshme eshte ajo qe ta jep ty vetem ty dhe gjithnje ty Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dorentina
Admin
Admin
avatar

Female Numri i postimeve : 25
Age : 29
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
1/1  (1/1)

MesazhTitulli: nonononononononononoononononoononoo   Mon Jul 07 2008, 14:02

me vjen keq nuk dua te te kundershtoj se e di qe je shum i menēur por me ate qe pash Shocked he nuk jam dakord fare No Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dorentinabis.skyrock.com/
_Mercedes^Benz_

avatar

Male Numri i postimeve : 8
Age : 25
Vend Ndodhja : LaSs^VeGASs
Puna/Hobi : MaKi nATT....
Humor : Jo HiC ..!!!
Registration date : 03/05/2008

MesazhTitulli: Re: Tipet e femrave   Wed Jul 09 2008, 17:25

Arsen shkruajti:
Femrat ndahen ne tre kategori , ne: kurva, te poshtra dhe te merzitshme .
Kurva eshte ajo qe ua jep te gjitheve
e poshtera eshte ajo qe ua jep te gjitheve vec teje
e merzitshme eshte ajo qe ta jep ty vetem ty dhe gjithnje ty RazzNga Tipet E Femnave Ma e mira Qenka Ajo E merzitshm-ja ...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tipet e femrave   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tipet e femrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Te Ndryshme-
Kėrce tek: