Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 I urojme Mirseardhjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

I urojme Mirseardhjen Empty
MesazhTitulli: I urojme Mirseardhjen   I urojme Mirseardhjen Icon_minitimeFri Jun 13 2008, 19:17

Mir Se Erdhe Teuta Te Uroj Mirseardhjen Personalisht Dhe Besoj Se Do Ja Kalojme Bukur Bashk Respekte Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
 
I urojme Mirseardhjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: