Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 e pse jo te gjitha mundesit ekzistoin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tosiNumri i postimeve : 6
Registration date : 28/05/2008

e pse jo te gjitha mundesit ekzistoin Empty
MesazhTitulli: e pse jo te gjitha mundesit ekzistoin   e pse jo te gjitha mundesit ekzistoin Icon_minitimeFri Jun 13 2008, 20:31

rrinia shqiptare ka te gjitha mundesit me ec perpara ne te mos harrojme se shqiperia deri pak kohesh ka qen nje shtet komunist qe ka mbajtur vendin te izoluar ne injorance dhe per nje kohe shum te shkurter shqipetaret kan kap standrtet ouropiane un kam dal jash shtetit dhe nuk kam pare noi ndryshim ne menyren e jeteses apo shkollimit te qytetareve europian kshu qe shqipetaret dhe rrinia shqipetare i ka te gjitha mundesit per te hec perpara por jan qeverite dhe keq qeverisjet qe po i ndaloin hapin qytetareve shqipetare shqiperia coollllllllllllllllllllllllllllll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

e pse jo te gjitha mundesit ekzistoin Empty
MesazhTitulli: Re: e pse jo te gjitha mundesit ekzistoin   e pse jo te gjitha mundesit ekzistoin Icon_minitimeSun Jun 15 2008, 01:10

tosi shkruajti:
rrinia shqiptare ka te gjitha mundesit me ec perpara ne te mos harrojme se shqiperia deri pak kohesh ka qen nje shtet komunist qe ka mbajtur vendin te izoluar ne injorance dhe per nje kohe shum te shkurter shqipetaret kan kap standrtet ouropiane un kam dal jash shtetit dhe nuk kam pare noi ndryshim ne menyren e jeteses apo shkollimit te qytetareve europian kshu qe shqipetaret dhe rrinia shqipetare i ka te gjitha mundesit per te hec perpara por jan qeverite dhe keq qeverisjet qe po i ndaloin hapin qytetareve shqipetare shqiperia coollllllllllllllllllllllllllllll
Tosi Kemi Mendime Te Njejta Persa i Perket Ketij Aspekti Te Shoqerise Qe Na Rethon Por Per Mendimin Tim Duhet Te Bejme Dicke Me Shum Per Jetet Tona...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
 
e pse jo te gjitha mundesit ekzistoin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Te Ndryshme-
Kėrce tek: