Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 mendoni se dashuria eshte e domosdoshme ne jete?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
JesiNumri i postimeve : 3
Age : 42
Registration date : 01/06/2008

mendoni se dashuria eshte e domosdoshme ne jete? Empty
MesazhTitulli: mendoni se dashuria eshte e domosdoshme ne jete?   mendoni se dashuria eshte e domosdoshme ne jete? Icon_minitimeSun Jun 15 2008, 02:55

[b]mendoni se dashuria eshte e domosdoshme ne jete?disa nga te intervistuarit si ne sexi mashkull dhe ate femeror mendojne se po.ajo thone qe ushqen mendjen me shume se asgje tjeter.kenaqesia qe merr njeriu nga prania e dikujt qe dasuron nuk mund te krahasohet me asgje tjeter.mendoni me mire nje jete me dashuri?apo nje jete dashuri ne jete?kissssssss olllllllllllll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

mendoni se dashuria eshte e domosdoshme ne jete? Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se dashuria eshte e domosdoshme ne jete?   mendoni se dashuria eshte e domosdoshme ne jete? Icon_minitimeSun Jun 15 2008, 17:27

jesi po ketu e gjete me hap tem dashurie me lal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
mendoni se dashuria eshte e domosdoshme ne jete?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Dashuri Dhe Pasion-
Kėrce tek: