Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kultura Jone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Kultura Jone   Tue Jun 24 2008, 18:31

Nje Teme e Vlefshme Kjo Me Pelqen
Te Them Te Drejten Per Mendimin Tim Kultura Shqipetare Eshte Dhe Do Ngelet Ne Nivele Te Larta Pasi Kemi Treguar Veten Neper Bote Panvarsisht Disa Rasteve Te Cilat Nuk Dua Ti Permend...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kultura Jone   Tue Jul 01 2008, 16:12

[MBRETERESHA] shkruajti:
Nje Teme e Vlefshme Kjo Me Pelqen
Te Them Te Drejten Per Mendimin Tim Kultura Shqipetare Eshte Dhe Do Ngelet Ne Nivele Te Larta Pasi Kemi Treguar Veten Neper Bote Panvarsisht Disa Rasteve Te Cilat Nuk Dua Ti Permend...Mbretereshe mos harro se kulura e popullit tone eshte e pa aritshme por duhet te jemi dhe reale pasi ka shum raste te bote qe tregojne te kunderten per ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kultura Jone   Sat Jul 05 2008, 18:02

VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
[MBRETERESHA] shkruajti:
Nje Teme e Vlefshme Kjo Me Pelqen
Te Them Te Drejten Per Mendimin Tim Kultura Shqipetare Eshte Dhe Do Ngelet Ne Nivele Te Larta Pasi Kemi Treguar Veten Neper Bote Panvarsisht Disa Rasteve Te Cilat Nuk Dua Ti Permend...Mbretereshe mos harro se kulura e popullit tone eshte e pa aritshme por duhet te jemi dhe reale pasi ka shum raste te bote qe tregojne te kunderten per ne


Nuk jemi me ata shqipetaret e pare qe kishim hije tashti kane ndryshuar koherat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kultura Jone   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kultura Jone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: