Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Te Fiksuara Jemi Ne Femrat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorTe Fiksuara Jemi Ne Femrat Empty
MesazhTitulli: Te Fiksuara Jemi Ne Femrat   Te Fiksuara Jemi Ne Femrat Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 18:34

Jemi Ne Femrat Ato Qe Jemi Te Fiksuar Pas Modes Dhe Estetikes Une Per Vehte Kete E Shikoj Shume Pasi I Jap Renci Vehtes Dhe Dua Qe Te Jem Ne Forme Te Plote Dhe Nje Pjese e Saj Vjen Dhe Moda e Estetika Gje e Rendesishme Per Paraqitjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorTe Fiksuara Jemi Ne Femrat Empty
MesazhTitulli: Re: Te Fiksuara Jemi Ne Femrat   Te Fiksuara Jemi Ne Femrat Icon_minitimeSat Jul 05 2008, 18:04

[MBRETERESHA] shkruajti:
Jemi Ne Femrat Ato Qe Jemi Te Fiksuar Pas Modes Dhe Estetikes Une Per Vehte Kete E Shikoj Shume Pasi I Jap Renci Vehtes Dhe Dua Qe Te Jem Ne Forme Te Plote Dhe Nje Pjese e Saj Vjen Dhe Moda e Estetika Gje e Rendesishme Per Paraqitjen.


Mbretereshe me gjith respektin qe kam per ty por duhet te te kundershtoj ne kete pike se te jet per te fiksuara ishim di9kur ndersa tashti jan bere dhe meshkujt me plot fiksime per paraqitjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te Fiksuara Jemi Ne Femrat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Art Dhe Kulture :: Moda Dhe Estetika-
Kėrce tek: