Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mua Nuk Me Pelqen Shume Sporti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Mua Nuk Me Pelqen Shume Sporti   Tue Jun 24 2008, 18:39

Megjithate Kam Nje Fiksim Dhe Ai Eshte Schumaker dhe ferrari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mua Nuk Me Pelqen Shume Sporti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Sporti :: Sporte Te Tjera-
Kėrce tek: