Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Koha Ime e Lire

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Koha Ime e Lire   Tue Jun 24 2008, 18:42

T`ju Them Te Drejten Nuk Kam Shum Kohe Te Lire Por Kur Kam Kohe Merem Me Internetin Dhe Forumet Ose Degjoj Muzike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dorentina
Admin
Admin
avatar

Female Numri i postimeve : 25
Age : 29
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
1/1  (1/1)

MesazhTitulli: Re: Koha Ime e Lire   Sun Jul 06 2008, 14:44

un kohen elir e kaloj duke ber sport, muzik, internet por gjithako keto veten ne ver sepse ne dimer me then te drejten nuk kam koh me flejt jo me be activitet lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dorentinabis.skyrock.com/
 
Koha Ime e Lire
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Zbavitje :: Koha Juaj-
Kėrce tek: