Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Interneti Nje bote komlet tjeter

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Interneti Nje bote komlet tjeter   Tue Jun 24 2008, 18:48

ha sa per internetin eshte nje bote e pa exploruar deri ne fund d.m.th gjith kjo pune e bere dhe akoma ka shum gjera per te zbuluar dhe per te shpikur une te gjith kohen e kaloj ne internet duke folur me miqte nga e gjith bota.
kjo eshte jetaaaaaa Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BBC

avatar

Male Numri i postimeve : 13
Age : 30
Vend Ndodhja : Itali
Puna/Hobi : K1Ll1Ng...@ Tek Fajtori.com
Humor : @ Ne cdo dhom :P
Registration date : 25/05/2008

MesazhTitulli: E mire e mire   Wed Jun 25 2008, 22:22

une te gjith kohen e kaloj ne internet duke folur me miqte nga e gjith bota.
kjo eshte jetaaaaaa Razz po une qe nuk e fik pc fare si me ja bo...Very Happy interrneti eshte fiksimi i jetes sime sidomos forumet....Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://piratet.tk
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: Interneti Nje bote komlet tjeter   Sat Jun 28 2008, 00:01

BBC shkruajti:
une te gjith kohen e kaloj ne internet duke folur me miqte nga e gjith bota.
kjo eshte jetaaaaaa Razz po une qe nuk e fik pc fare si me ja bo...Very Happy interrneti eshte fiksimi i jetes sime sidomos forumet....Very Happy


Ty BBC Do Te Ngeli Pc Bllokuar Naj Dit Se Dhe Une Jam i Fiksuar Pas Forumeve Por Ja Qe Dueht Te Merrem Dhe Me Gjera Te Tjera Po Te Rencishme.... Dhe Une Jam i Fiksuar Pas Internetit Por Nuk Kam Kohen e Duhur P er T`ja Aritu\r Te Rri Me Shum Ne Net....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
StRuGaNi

avatar

Male Numri i postimeve : 38
Age : 26
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Interneti Nje bote komlet tjeter   Mon Jun 30 2008, 23:33

pse mo qeroso ca ben ti qe ske koh per tndit ne net LoL Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: Interneti Nje bote komlet tjeter   Tue Jul 01 2008, 16:06

Po Re Tashi qe kam pas pak kohe se nuk kam pas kam len cdo gje pas dore se di ca do behet Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
dorentina
Admin
Admin
avatar

Female Numri i postimeve : 25
Age : 29
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
1/1  (1/1)

MesazhTitulli: Re: Interneti Nje bote komlet tjeter   Thu Jul 10 2008, 22:35

M|sT[3]RiOuSs shkruajti:
ha sa per internetin eshte nje bote e pa exploruar deri ne fund d.m.th gjith kjo pune e bere dhe akoma ka shum gjera per te zbuluar dhe per te shpikur une te gjith kohen e kaloj ne internet duke folur me miqte nga e gjith bota.
kjo eshte jetaaaaaa Very Happy
Nuk besoj qe jeta eshte ajo qe thua ty dhe shum persona nuk kan te njejtin mendime pc nuk eshte gjithēka vertet ne pc munt te gjesh gjithēka por nuk eshte gjithēka
ka shum gjera te tjera para pc per mua pc eshte ne radhen e fundit!!!!!!!!!!!! doni te thoni pse?????????????????
Ajo te mer gjithēka si prb kohen mendjen etj............. ky eshte mendimi im por ēdo njeri ka mendimin e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dorentinabis.skyrock.com/
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Interneti Nje bote komlet tjeter   Fri Oct 10 2008, 14:05

ļnterneti eshte semundja qe ska sherim .po hyre njeher aty dhe sheff loj lloj mundesi qe te jep intereti me nuk del nga aty ,sepse ja une nje koh te shkuter se kisha internetin me besoni mu duk sikur undava nga bota nga te afermit nga shoqerija thjesht sisha e infurmuar asgje
prandaj sa me pak rendesi ti japim internetit aq me shum vetvetes dhe familjes,ky esht mendimi im ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Interneti Nje bote komlet tjeter   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Interneti Nje bote komlet tjeter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: