Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Empty
MesazhTitulli: mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Icon_minitimeFri May 23 2008, 23:16

hi ckemi mir kaloni forum shume i mir pergezime resp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Empty
MesazhTitulli: Resp...   mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Icon_minitimeSat May 24 2008, 16:12

mbreti_ shkruajti:
hi ckemi mir kaloni forum shume i mir pergezime resp
mbreti_ Flm Per Konsideraten Jam i Nderuar Qe Jam Mes Miq Qe Me Mbeshtesin Gjat Gjith Kohes Respekte Nga BoOoB^AkA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 27
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Empty
MesazhTitulli: Re: mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Icon_minitimeSat May 24 2008, 22:32

resp all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Empty
MesazhTitulli: Re: mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Icon_minitimeSun May 25 2008, 21:05

StRuGaNi shkruajti:
resp all
Respekte Dhe Per Ty StRuGaNi. Kam Shprese Se Ti Je Nje Djal i Shkathet Dhe Ma Do Mendja Qe Do Ecesh Perpara Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Sponsored content
mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Empty
MesazhTitulli: Re: mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mbretiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: