Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Feja Dhe Besimi Im

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Feja Dhe Besimi Im   Tue Jun 24 2008, 18:57

T`ju Them te drejten une jam shum besimtar por problemi eshte se une nuk kam ber aq sa duhet per te paraqitur ate qe duhet ketu... besimi per mua eshte nje pjse e jetes megjithse nga sjellja ime nuk jam mi kenaqur..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: Feja Dhe Besimi Im   Tue Jul 01 2008, 16:09

M|sT[3]RiOuSs shkruajti:
T`ju Them te drejten une jam shum besimtar por problemi eshte se une nuk kam ber aq sa duhet per te paraqitur ate qe duhet ketu... besimi per mua eshte nje pjse e jetes megjithse nga sjellja ime nuk jam mi kenaqur..
Hahahaha Te Gjithe ne nuk jemi te paster te gjith e sidomos ne shqipetaret e kemi ne gjak duke mekatuar nga pak...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
ajten
VizitorMesazhTitulli: he   Wed Jul 30 2008, 00:20

ja prsh dhe une jam shum besimtare lexoj shum per fe mirepo sa her qe lexoj filloj te qajj shkaku se une as sa cereku nuk jam nega ato qe thot kurani librat por cdo dit e me shume mundohem qe te jem nje nder besimtaret ashtu si zoti i do amin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: Feja Dhe Besimi Im   Sun Aug 17 2008, 15:51

ajten shkruajti:
ja prsh dhe une jam shum besimtare lexoj shum per fe mirepo sa her qe lexoj filloj te qajj shkaku se une as sa cereku nuk jam nega ato qe thot kurani librat por cdo dit e me shume mundohem qe te jem nje nder besimtaret ashtu si zoti i do aminAskush Nuk Eshte Perfekt Ajten Ti Vetem Perpiqu Qe Te Jesh Me e Mira...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Feja Dhe Besimi Im   Thu Oct 09 2008, 15:36

un them njeher thjesht besi tek vetvetja pastaj ne te tjeret .sepse shumica tek ne skan kurr lloj besini ne vetvete ata thjesht mbeshtetn ne besimin e te tjerve prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Feja Dhe Besimi Im   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Feja Dhe Besimi Im
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Sociale :: Feja Dhe Besimi Ndaj Saj-
Kėrce tek: