One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Similar topics

     

     Feja Dhe Besimi Im

    Shko poshtė 
    AutoriMesazh
    Vizitor
    Vizitor




    Feja Dhe Besimi Im Empty
    MesazhTitulli: Feja Dhe Besimi Im   Feja Dhe Besimi Im Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 18:57

    T`ju Them te drejten une jam shum besimtar por problemi eshte se une nuk kam ber aq sa duhet per te paraqitur ate qe duhet ketu... besimi per mua eshte nje pjse e jetes megjithse nga sjellja ime nuk jam mi kenaqur..
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    Admin
    Admin
    Admin



    Male Numri i postimeve : 140
    Age : 37
    Vend Ndodhja : Durres
    Puna/Hobi : Tatto
    Registration date : 01/05/2008

    Feja Dhe Besimi Im Empty
    MesazhTitulli: Re: Feja Dhe Besimi Im   Feja Dhe Besimi Im Icon_minitimeTue Jul 01 2008, 16:09

    M|sT[3]RiOuSs shkruajti:
    T`ju Them te drejten une jam shum besimtar por problemi eshte se une nuk kam ber aq sa duhet per te paraqitur ate qe duhet ketu... besimi per mua eshte nje pjse e jetes megjithse nga sjellja ime nuk jam mi kenaqur..




    Hahahaha Te Gjithe ne nuk jemi te paster te gjith e sidomos ne shqipetaret e kemi ne gjak duke mekatuar nga pak...
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    http://dj3mte-e-d3tit.tk
    ajten
    Vizitor




    Feja Dhe Besimi Im Empty
    MesazhTitulli: he   Feja Dhe Besimi Im Icon_minitimeWed Jul 30 2008, 00:20

    ja prsh dhe une jam shum besimtare lexoj shum per fe mirepo sa her qe lexoj filloj te qajj shkaku se une as sa cereku nuk jam nega ato qe thot kurani librat por cdo dit e me shume mundohem qe te jem nje nder besimtaret ashtu si zoti i do amin
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    Admin
    Admin
    Admin



    Male Numri i postimeve : 140
    Age : 37
    Vend Ndodhja : Durres
    Puna/Hobi : Tatto
    Registration date : 01/05/2008

    Feja Dhe Besimi Im Empty
    MesazhTitulli: Re: Feja Dhe Besimi Im   Feja Dhe Besimi Im Icon_minitimeSun Aug 17 2008, 15:51

    ajten shkruajti:
    ja prsh dhe une jam shum besimtare lexoj shum per fe mirepo sa her qe lexoj filloj te qajj shkaku se une as sa cereku nuk jam nega ato qe thot kurani librat por cdo dit e me shume mundohem qe te jem nje nder besimtaret ashtu si zoti i do amin



    Askush Nuk Eshte Perfekt Ajten Ti Vetem Perpiqu Qe Te Jesh Me e Mira...!
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    http://dj3mte-e-d3tit.tk
    Vizitor
    Vizitor




    Feja Dhe Besimi Im Empty
    MesazhTitulli: Re: Feja Dhe Besimi Im   Feja Dhe Besimi Im Icon_minitimeThu Oct 09 2008, 15:36

    un them njeher thjesht besi tek vetvetja pastaj ne te tjeret .sepse shumica tek ne skan kurr lloj besini ne vetvete ata thjesht mbeshtetn ne besimin e te tjerve prandaj
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    Sponsored content





    Feja Dhe Besimi Im Empty
    MesazhTitulli: Re: Feja Dhe Besimi Im   Feja Dhe Besimi Im Icon_minitime

    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
     
    Feja Dhe Besimi Im
    Mbrapsht nė krye 
    Faqja 1 e 1
     Similar topics
    -
    » Feja islame dhe kushtet per te qene musliman!....

    Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
    One-love :: Sociale :: Feja Dhe Besimi Ndaj Saj-
    Kėrce tek: