Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 biznesi dhe econmia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tosiNumri i postimeve : 6
Registration date : 28/05/2008

MesazhTitulli: biznesi dhe econmia   Tue Jun 24 2008, 19:30

shqiperia vetem me turizem mund te kishte sot nje economi te forte duke pasur para sysh pasurit natyrore qe ka shqiperia por ne shqipetaret kshu do vazhdoim edhe per sa te ket shqiperia nje keq qeverisje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: biznesi dhe econmia   Tue Jul 01 2008, 16:08

tosi shkruajti:
shqiperia vetem me turizem mund te kishte sot nje economi te forte duke pasur para sysh pasurit natyrore qe ka shqiperia por ne shqipetaret kshu do vazhdoim edhe per sa te ket shqiperia nje keq qeverisjeNormale Biles Per mendimin Tim Shqiperia Jone dhe ne Shqipetaret jetojme vetem me pasurite natyrore dhe turizmin qe kemi duke mos harruar dhe para viteve 90 qe kishim nje ekonomi te mire panvarsisht se ishim ne diktature...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: biznesi dhe econmia   Fri Oct 10 2008, 14:39

shqoperija me sa pash une as kund nuk ish e pergatitur per turizem ,mendoj me krahasuar me vendet tjer ,si radh te par uji ishte shum shum i papaster ,pastaj ushqimi sishte i nivelit te lart.ne pergjithsi mos pastertija aty .shqiperija ishte per ne kosovaret dhe per ju sepse skan mundesi te shkojn ne vende te ndryshem ,sepse per shtetasit tjer jo ata shiqojn ku ka pasterti ku ka gjethe apo palma sepse ne plazhin e shqiperis asje palme duk duket askund,prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: biznesi dhe econmia   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
biznesi dhe econmia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: