Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Po Mo StRuGaNo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Po Mo StRuGaNo Empty
MesazhTitulli: Po Mo StRuGaNo   Po Mo StRuGaNo Icon_minitimeTue Jul 01 2008, 16:02

Ti ke te drejte por ama duhet me luftuar per arsimin sepse ketu ne shqiperi ashte cop cop dhe c`do gje e manipulueshme... kshu qe ne duhet te jemi me koshient per arsimin tone...Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 27
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Po Mo StRuGaNo Empty
MesazhTitulli: Re: Po Mo StRuGaNo   Po Mo StRuGaNo Icon_minitimeThu Jul 03 2008, 00:01

Njeher Respekte Se Te Shkonka Shum VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn haha Sa Per Temen Un Vetem i Thash Qe Nuk Jam Gjith Ashtu Sic Toshte Ajo Vetem Kaq Kisha .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
 
Po Mo StRuGaNo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: