Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ah... Kjo Shqiperia Juaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Ah... Kjo Shqiperia Juaj   Sat Jul 05 2008, 17:39

Me kto gjera qe kam degjuar qe po behen ne shqiperi eshte katastrofe sepse rinia shqipetare ka filluar te integrohet shum thell ne jeten europiane por pa e kuptuar qe ne disa elemente nuk duhet shkelur ne asnje menyre sic jane drograt dhe disa gjera te tjera qe nuk keshillohen ne asnje menyre... pa len pas dhe arsimin.. para ca kohesh kam degjuar qe studentat shqipetar vuajne nga konviktet pasi nuk plotesoheshin kerkesat e nevojshme te studenteve..... kshu nuk ecet perpara jo...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E[3]®»B«L [1]nNI

avatar

Male Numri i postimeve : 4
Age : 25
Vend Ndodhja : Made-in-Durresi
Puna/Hobi : Se Di .......
Humor : :):):)
Registration date : 01/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ah... Kjo Shqiperia Juaj   Fri Jul 25 2008, 17:22

Bjondina18 shkruajti:
Me kto gjera qe kam degjuar qe po behen ne shqiperi eshte katastrofe sepse rinia shqipetare ka filluar te integrohet shum thell ne jeten europiane por pa e kuptuar qe ne disa elemente nuk duhet shkelur ne asnje menyre sic jane drograt dhe disa gjera te tjera qe nuk keshillohen ne asnje menyre... pa len pas dhe arsimin.. para ca kohesh kam degjuar qe studentat shqipetar vuajne nga konviktet pasi nuk plotesoheshin kerkesat e nevojshme te studenteve..... kshu nuk ecet perpara jo...!

Bjondin-ee Rii Atje Ku Je Sepse Ketu ska Shtet E qeveri Sepse duhet te mbushin xhepat + valixhet me lek edhe pastaj tu pa tu bo ... Ne Arsimin e Personave te tjer ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 31
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ah... Kjo Shqiperia Juaj   Fri Aug 01 2008, 21:26

E[3]®»B«L [1]nNI shkruajti:
Bjondina18 shkruajti:
Me kto gjera qe kam degjuar qe po behen ne shqiperi eshte katastrofe sepse rinia shqipetare ka filluar te integrohet shum thell ne jeten europiane por pa e kuptuar qe ne disa elemente nuk duhet shkelur ne asnje menyre sic jane drograt dhe disa gjera te tjera qe nuk keshillohen ne asnje menyre... pa len pas dhe arsimin.. para ca kohesh kam degjuar qe studentat shqipetar vuajne nga konviktet pasi nuk plotesoheshin kerkesat e nevojshme te studenteve..... kshu nuk ecet perpara jo...!

Bjondin-ee Rii Atje Ku Je Sepse Ketu ska Shtet E qeveri Sepse duhet te mbushin xhepat + valixhet me lek edhe pastaj tu pa tu bo ... Ne Arsimin e Personave te tjer ..
Hahahhaahhahh Shejton Se Me Shkrive Tu Qesh lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ah... Kjo Shqiperia Juaj   Thu Oct 09 2008, 15:07

pse u shkrine tuj kesh admir per qar arsyje aban me dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ah... Kjo Shqiperia Juaj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ah... Kjo Shqiperia Juaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: