Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 nuk di asgje per chatin une

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitornuk di asgje per chatin une Empty
MesazhTitulli: nuk di asgje per chatin une   nuk di asgje per chatin une Icon_minitimeSat Jul 05 2008, 18:08

une thjesht futem kot per te kaluar kohen dhe nuk ja kam idene e kanaleve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nuk di asgje per chatin une
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: