Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Tema Shoqerore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqerore

Probleme sociale te shoqerise, diskutime mbi fenomene te tilla si rracizmi, varferia, diskriminimi dhe te gjitha ato fenomene qe na ndodhin gjate rendit te dites. Kane nje shumellojshmeri problemesh te cilat ketu kane vendin e lire per tu disktuar.
Moderator: Moderators
419Si Jan Femrat Te...
Wed Feb 10 2010, 20:09
admin_web Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuri Dhe Pasion

Shpirti i njeriut ka nevoje shume per ate idene intime. Romance, dashuri, seks dhe pasion. Ketu kemi lidhje vetem me ate ndjenjen e paster e te virgjer qe quhet dashuri
Moderator: Moderators
938Kur Je I Dashuru...
Fri Jun 11 2010, 13:25
simple_me Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Te Ndryshme

Ketu mund te diskutoni cdo gje interesante dhe jo interesante. Ketu me te vertete jeni te lire dhe te paparagjikuar.
Moderator: Moderators
1048koha me e bukur ...
Fri Jul 11 2008, 03:42
_Mercedes^Benz_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Zbavitu

Thenie Te Bukura Dhe Shume Zbavitese Si Dhe Interesante Te Bukura Per Kohen Tuaj Te Lire
11Lexojeni tekstin...
Wed Jul 09 2008, 17:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Tema Shoqerore Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur