Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Adoleshenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rinia Dhe Jeta Shkollore

Rinia Shqipetare Dhe Jeta Ne Shkolle.. Shoqeria e Sotme Me Shum e Shperqendruar Apo Me e Shkathet Ne Zgjidhjen e Problemeve Shkollore.....
88benefits of drin...
Thu Aug 04 2011, 04:18
LapFopay  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Droga,Alkoli,Duhani

Flasim Per Disa Lloje Drogerash Te Lehta Te Ciliet Te Rinjte Shqipetare i Konceptojne Te Pa Demshme....Mendimi Juaj Per Kete Teme... Droga Problemi Nr1 Ne Shqiperi?
12droga alkoli dhe...
Wed Dec 08 2010, 19:04
ana  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Interneti

Parimet Dhe Koha e Adoleshenteve Shqipetar Ne Boten e Internetit.... Si Paraqiten Perqindjet e Te Rinjve Shqipetar Perdorues Te Internetit Ndaj Atyre Boteror
11Interneti
Sun Jun 13 2010, 23:15
mbreti_ Shiko mesazhin e fundit
Adoleshenca Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur