Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Welcome to One-love
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Adoleshenca

 
Asnjė mesazh i ri

Rinia Dhe Jeta Shkollore

Rinia Shqipetare Dhe Jeta Ne Shkolle.. Shoqeria e Sotme Me Shum e Shperqendruar Apo Me e Shkathet Ne Zgjidhjen e Problemeve Shkollore.....
88benefits of drin...
Thu Aug 04 2011, 04:18
LapFopay  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Droga,Alkoli,Duhani

Flasim Per Disa Lloje Drogerash Te Lehta Te Ciliet Te Rinjte Shqipetare i Konceptojne Te Pa Demshme....Mendimi Juaj Per Kete Teme... Droga Problemi Nr1 Ne Shqiperi?
12droga alkoli dhe...
Wed Dec 08 2010, 19:04
ana  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Interneti

Parimet Dhe Koha e Adoleshenteve Shqipetar Ne Boten e Internetit.... Si Paraqiten Perqindjet e Te Rinjve Shqipetar Perdorues Te Internetit Ndaj Atyre Boteror
11Interneti
Sun Jun 13 2010, 23:15
mbreti_ Shiko mesazhin e fundit

Sociale

 
Asnjė mesazh i ri

Arsimi

Arsimi Shqipetar Dhe Ai Boteror... Ne C`fare Parametrash Jemi Ne Gjendje Ne Shqipetaret Te Mesojme Gjuhet e Huaja.... Veshtiresia Per Te Huajt Ne Gjuhen Shqipe.Arsimi Shqipetar. Sa Jane Ne Gjendje Ta Mesojne Nxenesit Tane... e Shum Diskutime Te Tjera...
00
Asnjė mesazh i ri

Bisnesi Dhe Ekonomia

Problemet Ekonomike Te Vendit Dhe Ngritja e Cimimit Ne Tregun Shqipetar... Bisnesmenet Shqipetar Sa Jane Ne Gjendje Te Administrojne Bisneset e Tyre Dhe Sa Jane Te Gatshem Te Sponsorizojne Per Artin Dhe Kulturen Ne Vend...
00
Asnjė mesazh i ri

Feja Dhe Besimi Ndaj Saj

Sa Besojme Ne Shqipetaret Ne Religjone... Sa Jemi Te Gatshem Te Drejtohemi Drejt Perendise Dhe Rrugeve Te Zotit...Mos Valle Neve Jemi Shum Larg Kesaj Rruge? Dhe Mendime Te Ndryshme Reth Kesaj Teme...
28Feja Dhe Besimi ...
Thu Oct 09 2008, 15:36
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit

Shkenca Sociale

 
Asnjė mesazh i ri

Filozofia

Bashkbisedime Ne Lidhje Me Temat e Filozofise..... Sa Te Lidhur Jemi Ne Shqipetaret Te Lidhur Me Kete Teme...
22Fizolofia ..??...
Fri Jul 25 2008, 17:25
E[3]®»B«L [1]nNI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Psikologjia

Bashkbisedime Nder Tema Psikologjike Dhe Zgjuarsia Ne Mendjen Tone..
27po.........!
Sat Oct 18 2008, 20:24
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia

Hostoria Jone Nder Shekuj Dhe Ne Kohet e Tashme ! Vazhdojme Ne Shqipetaret Te Thyejme Akujt Si Dikur Me Figurat e Kombit Tone... Historia Boterore...
11Antikiteti
Tue Jul 01 2008, 15:51
Admin Shiko mesazhin e fundit

Art Dhe Kulture

 
Asnjė mesazh i ri

Kultura Jone

Persa i Perket Kesaj Teme Do Doja Mendimin Tuaj Ne Art Dhe Kulture... Artista Shqipetar Te Shquar Brenda Dhe Jasht Shqiperise.... Kultura e Kombit Tone Dhe Deri Ku Arin Kultura Jone Kundrejt Asaj Boterore....
39diversified
Mon Aug 01 2011, 19:24
CrOretop  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Art

Pikturat Karakteristike Te Piktoreve Tane Te Talentuar.... Arte Te Ndryshme Te Cilat Do Ti Diskutojme Ne Shoqerine e Njeri Tjetrit...
13Arti Figurativ...
Sat Jul 05 2008, 18:06
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda Dhe Estetika

Deshira Per Te Qene Gjithmon e Vecante Dhe e Kohes Duke u Paraqitur Me Veshjet e Fundit Deshra Shqipetare Per Ndjekjen e Modes..... Arti i Estetikes Femrat Shqipetare Ferekuentuese Te Rregullta Te Estetikes...etj
24moda dhe estetik...
Fri Jul 25 2008, 17:18
E[3]®»B«L [1]nNI Shiko mesazhin e fundit

Tema Shoqerore

 
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqerore

Probleme sociale te shoqerise, diskutime mbi fenomene te tilla si rracizmi, varferia, diskriminimi dhe te gjitha ato fenomene qe na ndodhin gjate rendit te dites. Kane nje shumellojshmeri problemesh te cilat ketu kane vendin e lire per tu disktuar.
Moderator: Moderators
419Si Jan Femrat Te...
Wed Feb 10 2010, 20:09
admin_web Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuri Dhe Pasion

Shpirti i njeriut ka nevoje shume per ate idene intime. Romance, dashuri, seks dhe pasion. Ketu kemi lidhje vetem me ate ndjenjen e paster e te virgjer qe quhet dashuri
Moderator: Moderators
938Kur Je I Dashuru...
Fri Jun 11 2010, 13:25
simple_me Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Te Ndryshme

Ketu mund te diskutoni cdo gje interesante dhe jo interesante. Ketu me te vertete jeni te lire dhe te paparagjikuar.
Moderator: Moderators
1048koha me e bukur ...
Fri Jul 11 2008, 03:42
_Mercedes^Benz_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Zbavitu

Thenie Te Bukura Dhe Shume Zbavitese Si Dhe Interesante Te Bukura Per Kohen Tuaj Te Lire
11Lexojeni tekstin...
Wed Jul 09 2008, 17:20
Admin Shiko mesazhin e fundit

Forumi Jone

 
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje Dhe Urime

Pėrshendetjet dhe urimet tuaja tė zemrės pėr anėtarėt e forumit.
Moderator: Moderators
944Pershendetjeeee....
Thu Nov 12 2009, 00:26
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni Veten Ketu

Ketu mund te thoni dicka mbi veten tuaj qe te tjeret tju njohin me shume !!!
Moderator: Moderators
46144Po Audi.....
Sun Jun 13 2010, 23:19
mbreti_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Barcaleta Dhe SatireModerator: Moderators
25Polici ne sherbi...
Mon Jul 07 2008, 14:54
dorentina Shiko mesazhin e fundit

Sporti

 
Asnjė mesazh i ri

Futbolli

Skuadra Juaj e Zemres Dhe Mendime Reth Kampionatit Shqipetar Dhe Atij Te Huaj.... Tifozeria Dhe Skuadrat Me Te Fuqishme Dhe Me Emer Ne Bote... Komente Mbi Ndeshjet Me Te Bukura...
11Milan-Inter
Wed Feb 10 2010, 20:11
admin_web Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporte Te Tjera

Moto GP,Tenis,Formula1, e Shum Sporte Te Tjera Dhe Zbavitese.... Komente Mbi Sportin Tuaj Te Preferuar...
11Mua Nuk Me Pelqe...
Tue Jun 24 2008, 18:39
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit

Zbavitje

 
Asnjė mesazh i ri

Koha Juaj

Koha Juaj e Lire Si e Kaloni Ju Ate? Kerkoni Me Shume Kohe Te Lire Per Veten Tuaj Postoni Dhe Merni Mendime Nga Anetaret e Tjer Te Forumit
23Koha Ime e Lire...
Sun Jul 06 2008, 14:44
dorentina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra

Logse Dhe Web Te Lojrave Online Per Kohen Tuaj Te Lire
11Mbreterit e rili...
Sun Nov 22 2009, 20:10
ardyy Shiko mesazhin e fundit

Sex Dhe Eros

 
Asnjė mesazh i ri

Mardhiniet

Mardheniet Mashkull Femer, Ndrojtesia e Nje Femre Ndaj Nje Mashkulli e Shum Gjera Te Tjera Qe Kan Te Bejne Me Mardheniet Intime...
12Me Sa Shoh Po e ...
Wed Jul 30 2008, 00:33
arberesha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Eros

Publikimi i Video-ve Pornografike Te V.I.P-ave Shqipetare Dhe Te Huaj Tashme Ka Hyre Ne Mode Duke Korur Sukses Per C`do Video.... Si Mendoni Eshte Gje e Mire ?!
00
Asnjė mesazh i ri

Barcaleta Erotike

Barcaleta Dhe Satire Te Bukura Erotike Duke u Mbeshtetur Ne Temen Sex Dhe Eros Tregoni Ketu Barcaletat Tuaja Qe Druheni Ti Tregoni Ne Publik...
00
Njihuni Dhe Bisedoni Me Njeri Tjetrin Ne Forumin Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 352 artikuj
Forumi ka 117 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri albrelax
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 66 mė Tue Aug 13 2019, 08:20

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur