Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KrkoKrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Latest discussions

   Temat  Search in  Prgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnj mesazh i ridefault

  benefits of drinking water


Rinia Dhe Jeta Shkollore0LapFopay745Thu Aug 04 2011, 04:18
LapFopay Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  European Commission To Hold Seminar On The Assessment Of Consumer Exposure To Chemicals In Consumer Products


Rinia Dhe Jeta Shkollore0ReonAnne684Wed Aug 03 2011, 00:27
ReonAnne Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  use of fish oil


Rinia Dhe Jeta Shkollore0LapFopay726Tue Aug 02 2011, 11:51
LapFopay Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  play stampede slot for fun online


Rinia Dhe Jeta Shkollore0planwoow667Tue Aug 02 2011, 10:44
planwoow Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  diversified


Kultura Jone0CrOretop596Mon Aug 01 2011, 19:24
CrOretop Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

 


Rinia Dhe Jeta Shkollore0psjsWeac707Mon Aug 01 2011, 02:35
psjsWeac Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

 


Rinia Dhe Jeta Shkollore0Bozius721Sun Jul 31 2011, 16:43
Bozius Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

 


Rinia Dhe Jeta Shkollore0Daybeabu696Fri Jul 29 2011, 13:59
Daybeabu Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  generic cialis


Rinia Dhe Jeta Shkollore0Digitale660Thu Jul 28 2011, 16:50
Digitale Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  droga alkoli dhe duhani


Droga,Alkoli,Duhani1mbreti_7387Wed Dec 08 2010, 19:04
ana Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Po Audi.....


Prezantoni Veten Ketu2Vizitor583Sun Jun 13 2010, 23:19
mbreti_ Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Interneti


Interneti0mbreti_564Sun Jun 13 2010, 23:15
mbreti_ Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Kur Je I Dashuruar ..


Dashuri Dhe Pasion1admin_web906Fri Jun 11 2010, 13:25
simple_me Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  cfar mendoni per dashurine nepermjet internetit?


Dashuri Dhe Pasion1arberesha581Fri Jun 11 2010, 13:24
simple_me Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Pershendetje Alllllll


Prezantoni Veten Ketu1admin_web403Sun May 30 2010, 23:31
simple_me Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Milan-Inter


Futbolli0admin_web553Wed Feb 10 2010, 20:11
admin_web Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Si Jan Femrat Te Mira Apo Kot. ..


Diskutime Shoqerore0admin_web667Wed Feb 10 2010, 20:09
admin_web Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote


Lojra0ardyy602Sun Nov 22 2009, 20:10
ardyy Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Pershendetjeeee...!


Pershendetje Dhe Urime2AnGeL_DrEamS658Thu Nov 12 2009, 00:26
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Pershendetje


Prezantoni Veten Ketu1Invisibile443Thu Nov 12 2009, 00:16
AnGeL_DrEamS Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  po.........!


Psikologjia1Vizitor571Sat Oct 18 2008, 20:24
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Femrat.................


Diskutime Shoqerore3Arsen470Mon Oct 13 2008, 14:08
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Miresevini Ne Kanalin #One-Love


Prezantoni Veten Ketu4Admin487Fri Oct 10 2008, 14:59
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  pershendetje


Pershendetje Dhe Urime2Teuta429Fri Oct 10 2008, 14:48
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  biznesi dhe econmia


Prezantoni Veten Ketu2tosi403Fri Oct 10 2008, 14:39
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

 [ Sondazh ] shqiptaret ne gurbet


Kultura Jone4dorentina3729Fri Oct 10 2008, 14:33
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Interneti Nje bote komlet tjeter


Prezantoni Veten Ketu6Vizitor513Fri Oct 10 2008, 14:05
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  droga .alkoli .duhani


Prezantoni Veten Ketu4tosi3355Fri Oct 10 2008, 13:58
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Feja Dhe Besimi Im


Feja Dhe Besimi Ndaj Saj4Vizitor890Thu Oct 09 2008, 15:36
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet...


Prezantoni Veten Ketu9Vizitor470Thu Oct 09 2008, 15:33
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Ah... Kjo Shqiperia Juaj


Prezantoni Veten Ketu3Vizitor407Thu Oct 09 2008, 15:07
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Mire Se Ju Gjeta !!!


Prezantoni Veten Ketu2CoNNecT434Thu Jul 31 2008, 00:26
arberesha Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Te Jesh e Dashuruar


Dashuri Dhe Pasion12Kristina9999Thu Jul 31 2008, 00:21
arberesha Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Me Sa Shoh Po e thyej une akullin ktu


Mardhiniet1Vizitor556Wed Jul 30 2008, 00:33
arberesha Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Feja islame dhe kushtet per te qene musliman!....


Feja Dhe Besimi Ndaj Saj2Arsen590Wed Jul 30 2008, 00:15
ajten Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Fizolofia ..??


Filozofia0E[3]BL [1]nNI669Fri Jul 25 2008, 17:25
E[3]BL [1]nNI Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  moda dhe estetika


Moda Dhe Estetika1UNIKKATIL^AKA709Fri Jul 25 2008, 17:18
E[3]BL [1]nNI Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  HIPNOZA... !


Psikologjia4Admin551Mon Jul 14 2008, 22:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle


Te Ndryshme4tosi956Fri Jul 11 2008, 03:42
_Mercedes^Benz_ Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Pershednetje


Pershendetje Dhe Urime15Vizitor779Fri Jul 11 2008, 01:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  HAHA....!!


Dashuri Dhe Pasion8_Mercedes^Benz_586Fri Jul 11 2008, 01:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Euro 2008..


Te Ndryshme2BBC485Fri Jul 11 2008, 00:42
dorentina Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Ju Kerkohet Te Gjith Userve


Diskutime Shoqerore11Admin568Fri Jul 11 2008, 00:12
dorentina Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

 [ Sondazh ] dhimshuria dhe vetmia


Prezantoni Veten Ketu0dorentina584Thu Jul 10 2008, 23:30
dorentina Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  kultura shqiptare


Kultura Jone2UNIKKATIL^AKA639Thu Jul 10 2008, 22:42
dorentina Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  EHEEEEEEEEEEEEEEE


Prezantoni Veten Ketu3UNIKKATIL^AKA467Thu Jul 10 2008, 17:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  HAHAHAHHAHA


Prezantoni Veten Ketu0UNIKKATIL^AKA411Wed Jul 09 2008, 17:40
UNIKKATIL^AKA Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  DASHURIAAA


Dashuri Dhe Pasion0UNIKKATIL^AKA475Wed Jul 09 2008, 17:36
UNIKKATIL^AKA Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Tipet e femrave


Te Ndryshme2Arsen806Wed Jul 09 2008, 17:25
_Mercedes^Benz_ Shiko mesazhin e fundit
Asnj mesazh i ridefault

  Lexojeni tekstin n vazhdim, nn shkronjn prkatse me t ciln fillon emri juaj dhe do t zbuloni se kush jeni n baz t shkronjs s par t emrit tuaj:


Zbavitu0Admin1102Wed Jul 09 2008, 17:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht n krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Krce tek: