One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Me Sa Shoh Po e thyej une akullin ktu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMe Sa Shoh Po e thyej une akullin ktu Empty
MesazhTitulli: Me Sa Shoh Po e thyej une akullin ktu   Me Sa Shoh Po e thyej une akullin ktu Icon_minitimeSat Jul 05 2008, 18:15

une personalisht nuk jam shum e fiksuar pas mardhenieve intime me shum jam e fiksuar pas dashurise se t`ju them te drejten me shum me pelqen te rri me njeriun qe dua sesa te bej mardhenie me te...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arbereshaFemale Numri i postimeve : 4
Age : 32
Vend Ndodhja : macedonia
Puna/Hobi : palester
Humor : majr majr
Registration date : 29/07/2008

Character sheet
arsen:
Me Sa Shoh Po e thyej une akullin ktu Left_bar_bleue1/1Me Sa Shoh Po e thyej une akullin ktu Empty_bar_bleue  (1/1)

Me Sa Shoh Po e thyej une akullin ktu Empty
MesazhTitulli: tema eshte nice   Me Sa Shoh Po e thyej une akullin ktu Icon_minitimeWed Jul 30 2008, 00:33

po ja per mua nuk eshe shum me rendesi te kem maredhenie per mua eshte me rendesi dashuria se ku ka dashuri ka dhe maredhenie po gjithcka sipas deshires shkon . ja un prsh nuk e kam qefin te kem maredhenie para martese shkaku sdua te me prek cdo cun dua nje dhe vetem nje bye all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me Sa Shoh Po e thyej une akullin ktu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Sex Dhe Eros :: Mardhiniet-
Kėrce tek: