One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 shqiptaret ne gurbet

Shko poshtė 

50%
 active
 qualifie
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
shqiptaret ne gurbet Left_bar_bleue1/1shqiptaret ne gurbet Empty_bar_bleue  (1/1)

shqiptaret ne gurbet Empty
MesazhTitulli: shqiptaret ne gurbet   shqiptaret ne gurbet Icon_minitimeSat Jul 05 2008, 23:49

Gjysma e personave shqipetar mendojn qe gurbetqaret jan mir, fitoj, por jo si shqipetaret ne shqiperi ? Mendoni ju. Por nuk eshte ajo qe mendoni ju !!!!!!Gjithēka ndryshe!!!!!!!!!!!!!!
Per te qen gurbetqar eshte shum e leht por per qen me gjith zemer eshte shum e veshtire.
Te jesh shqipetar eshte kenaqsi por per te qen edhe me krenar duhet me ndrishuar shum gjera sepse ju mendoni se ecni me europen por jo..............duhet me ndrishuar me se nuk mjafton nuk duhet me len 10 ose 20 persona te bejn ēfar te duan me shqipetaret duhet me rezistu dhe me ndrishuar. kthehemi ne gurbet !!!!!!!!!!
Gurbeti eshte shum i keq dhe shum i mir por shte shum e veshtir te lesh vendlindjen dhe te afermit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

shqiptaret ne gurbet Empty
MesazhTitulli: Re: shqiptaret ne gurbet   shqiptaret ne gurbet Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 16:31

drentina shkruajti:
Gjysma e personave shqipetar mendojn qe gurbetqaret jan mir, fitoj, por jo si shqipetaret ne shqiperi ? Mendoni ju. Por nuk eshte ajo qe mendoni ju !!!!!!Gjithēka ndryshe!!!!!!!!!!!!!!
Per te qen gurbetqar eshte shum e leht por per qen me gjith zemer eshte shum e veshtire.
Te jesh shqipetar eshte kenaqsi por per te qen edhe me krenar duhet me ndrishuar shum gjera sepse ju mendoni se ecni me europen por jo..............duhet me ndrishuar me se nuk mjafton nuk duhet me len 10 ose 20 persona te bejn ēfar te duan me shqipetaret duhet me rezistu dhe me ndrishuar. kthehemi ne gurbet !!!!!!!!!!
Gurbeti eshte shum i keq dhe shum i mir por shte shum e veshtir te lesh vendlindjen dhe te afermitDrentina Me Plqen Shume Paraqitja Jote e Pare Ne Forumin Tone Do Te Doja Te Te Kisha Partnere Ne Te Gjitha Aspektet Pasi Ne Kete Menyre Qe Paraqet Vehten Po Me Pelqen..... Dua Te Te Jap Nje Pershendetje Te Vecante.
Respekte Nga VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn Shume Faleminderit !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
shqiptaret ne gurbet Left_bar_bleue1/1shqiptaret ne gurbet Empty_bar_bleue  (1/1)

shqiptaret ne gurbet Empty
MesazhTitulli: Re: shqiptaret ne gurbet   shqiptaret ne gurbet Icon_minitimeFri Jul 11 2008, 00:56

VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
drentina shkruajti:
Gjysma e personave shqipetar mendojn qe gurbetqaret jan mir, fitoj, por jo si shqipetaret ne shqiperi ? Mendoni ju. Por nuk eshte ajo qe mendoni ju !!!!!!Gjithēka ndryshe!!!!!!!!!!!!!!
Per te qen gurbetqar eshte shum e leht por per qen me gjith zemer eshte shum e veshtire.
Te jesh shqipetar eshte kenaqsi por per te qen edhe me krenar duhet me ndrishuar shum gjera sepse ju mendoni se ecni me europen por jo..............duhet me ndrishuar me se nuk mjafton nuk duhet me len 10 ose 20 persona te bejn ēfar te duan me shqipetaret duhet me rezistu dhe me ndrishuar. kthehemi ne gurbet !!!!!!!!!!
Gurbeti eshte shum i keq dhe shum i mir por shte shum e veshtir te lesh vendlindjen dhe te afermitDrentina Me Plqen Shume Paraqitja Jote e Pare Ne Forumin Tone Do Te Doja Te Te Kisha Partnere Ne Te Gjitha Aspektet Pasi Ne Kete Menyre Qe Paraqet Vehten Po Me Pelqen..... Dua Te Te Jap Nje Pershendetje Te Vecante.
Respekte Nga VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn Shume Faleminderit !
shum flm per respektin dhe mirpritjen ne kete forum dhe ju uroj shum sukses.
dhe ti e meriton te jesh shefi ne kete forum je nje njeri shum i respektuar ndaj tjereve respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

shqiptaret ne gurbet Empty
MesazhTitulli: Re: shqiptaret ne gurbet   shqiptaret ne gurbet Icon_minitimeFri Jul 11 2008, 01:18

dorentina shkruajti:
VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
drentina shkruajti:
Gjysma e personave shqipetar mendojn qe gurbetqaret jan mir, fitoj, por jo si shqipetaret ne shqiperi ? Mendoni ju. Por nuk eshte ajo qe mendoni ju !!!!!!Gjithēka ndryshe!!!!!!!!!!!!!!
Per te qen gurbetqar eshte shum e leht por per qen me gjith zemer eshte shum e veshtire.
Te jesh shqipetar eshte kenaqsi por per te qen edhe me krenar duhet me ndrishuar shum gjera sepse ju mendoni se ecni me europen por jo..............duhet me ndrishuar me se nuk mjafton nuk duhet me len 10 ose 20 persona te bejn ēfar te duan me shqipetaret duhet me rezistu dhe me ndrishuar. kthehemi ne gurbet !!!!!!!!!!
Gurbeti eshte shum i keq dhe shum i mir por shte shum e veshtir te lesh vendlindjen dhe te afermitDrentina Me Plqen Shume Paraqitja Jote e Pare Ne Forumin Tone Do Te Doja Te Te Kisha Partnere Ne Te Gjitha Aspektet Pasi Ne Kete Menyre Qe Paraqet Vehten Po Me Pelqen..... Dua Te Te Jap Nje Pershendetje Te Vecante.
Respekte Nga VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn Shume Faleminderit !
shum flm per respektin dhe mirpritjen ne kete forum dhe ju uroj shum sukses.
dhe ti e meriton te jesh shefi ne kete forum je nje njeri shum i respektuar ndaj tjereve respekte


Shum Flm Dorentina Besoj Se Do Ja Arij Ta Coj Ne Maja Kete Forum Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
Vizitorshqiptaret ne gurbet Empty
MesazhTitulli: Re: shqiptaret ne gurbet   shqiptaret ne gurbet Icon_minitimeFri Oct 10 2008, 14:33

ah fjala gurbet sa het,ht shqiptohet por shum veshtir aty te jetohet .sepse une qe nga mosha 4 vjeqare jetoj jasht venlindjes por shum veshtir eshte te jesh larh te familjes larg te aferme.sepse une me trup lamsh shum larg por me mendje shum shum afer perher mendja ne vendlindje me rrije,sepse shumicae shqipetareve mendojn si te ikin nga vendlindja mendojn se jeta ketu eshte paradis po jo kot kjo gje si te vini ketu ju deshton ,sepse ne radh te par sgje skuptoni keni te beni me njeter kultur,njerizit sjan ne gjnjdje te ndimojn si tek nje ketu ste njef nje secili shiqon jeten e vet prandaj vendlinga eshte vendi me i bukur mos e harroni ket kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
shqiptaret ne gurbet Empty
MesazhTitulli: Re: shqiptaret ne gurbet   shqiptaret ne gurbet Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shqiptaret ne gurbet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Art Dhe Kulture :: Kultura Jone-
Kėrce tek: