One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 kultura shqiptare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
UNIKKATIL^AKA

UNIKKATIL^AKA

Male Numri i postimeve : 6
Age : 29
Vend Ndodhja : tropoja
Puna/Hobi : muzika
Registration date : 25/05/2008

kultura shqiptare Empty
MesazhTitulli: kultura shqiptare   kultura shqiptare Icon_minitimeWed Jul 09 2008, 17:13

kultura jon nuk eshte edhe aq e paster pasi edhe gocat kan filluar te mos ken me kultur e leje mo cunat qe nuk kan pas kurr.I gjith problemi gjendron tek gocat pasi ato jan me te felliqura nga goja se cunat edhe nuk e din fare qe e ulin veten me kete kultur qe kan pasi jan ber te gjitha me keq se cunat .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
_Mercedes^Benz_

_Mercedes^Benz_

Male Numri i postimeve : 8
Age : 27
Vend Ndodhja : LaSs^VeGASs
Puna/Hobi : MaKi nATT....
Humor : Jo HiC ..!!!
Registration date : 03/05/2008

kultura shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: kultura shqiptare   kultura shqiptare Icon_minitimeWed Jul 09 2008, 17:27

UNIKKATIL^AKA shkruajti:
kultura jon nuk eshte edhe aq e paster pasi edhe gocat kan filluar te mos ken me kultur e leje mo cunat qe nuk kan pas kurr.I gjith problemi gjendron tek gocat pasi ato jan me te felliqura nga goja se cunat edhe nuk e din fare qe e ulin veten me kete kultur qe kan pasi jan ber te gjitha me keq se cunat .


Hallall Daku Se Me Te Vertet Eshte Ajo .. . ResP ...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
kultura shqiptare Left_bar_bleue1/1kultura shqiptare Empty_bar_bleue  (1/1)

kultura shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: kultura shqiptare   kultura shqiptare Icon_minitimeThu Jul 10 2008, 22:42

UNIKKATIL^AKA shkruajti:
kultura jon nuk eshte edhe aq e paster pasi edhe gocat kan filluar te mos ken me kultur e leje mo cunat qe nuk kan pas kurr.I gjith problemi gjendron tek gocat pasi ato jan me te felliqura nga goja se cunat edhe nuk e din fare qe e ulin veten me kete kultur qe kan pasi jan ber te gjitha me keq se cunat .

ahahaha kujdes kujdes po pse si ju duken ju vajzat se do rin si sherbetore per meshkujt si ne kohen e vjeter jo plako jo nuk shkon jeta keshtu me jemi ne vitin 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!tani gjithēka ndrishon
po sikur ju te kishit pak respekt per vajzat dhe ato do kishin per ju po ju nuk e meritoni !!!!!!!!!!!!!
per mua vajzat dhe djemt kan te njejtat te drejta na respektoni ju respektojm Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
Sponsored content
kultura shqiptare Empty
MesazhTitulli: Re: kultura shqiptare   kultura shqiptare Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kultura shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Art Dhe Kulture :: Kultura Jone-
Kėrce tek: