One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 moda dhe estetika

Shko poshtė 
AutoriMesazh
UNIKKATIL^AKA

UNIKKATIL^AKA

Male Numri i postimeve : 6
Age : 29
Vend Ndodhja : tropoja
Puna/Hobi : muzika
Registration date : 25/05/2008

moda dhe estetika Empty
MesazhTitulli: moda dhe estetika   moda dhe estetika Icon_minitimeWed Jul 09 2008, 17:31

Sa PER MODEN NUK KEMI CFAR TE FLASIM PASI KA HYR CDO LLOJ MODE NE SHQIPERI DUKE FILLUAR NGA TANGAT DERI TE STUTJENAT QE JAN LLOJE E LLOJE!DMTH SE KESHTU KANE FILLUAR EDHE CUNAT TE VESHIN KETO LLOJ MODE PASSI KA EDHE GEY NE SHQIPERI PER KETE PO JU THEM SE NE SHQIPERI GEY MUND TE GJESH VETEM NE KAVAJ DHE RROGOZHIN !RESPEKTE UNIKKATIL^AKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E[3]®»B«L [1]nNI

E[3]®»B«L [1]nNI

Male Numri i postimeve : 4
Age : 27
Vend Ndodhja : Made-in-Durresi
Puna/Hobi : Se Di .......
Humor : :):):)
Registration date : 01/06/2008

moda dhe estetika Empty
MesazhTitulli: Re: moda dhe estetika   moda dhe estetika Icon_minitimeFri Jul 25 2008, 17:18

UNIKKATIL^AKA shkruajti:
Sa PER MODEN NUK KEMI CFAR TE FLASIM PASI KA HYR CDO LLOJ MODE NE SHQIPERI DUKE FILLUAR NGA TANGAT DERI TE STUTJENAT QE JAN LLOJE E LLOJE!DMTH SE KESHTU KANE FILLUAR EDHE CUNAT TE VESHIN KETO LLOJ MODE PASSI KA EDHE GEY NE SHQIPERI PER KETE PO JU THEM SE NE SHQIPERI GEY MUND TE GJESH VETEM NE KAVAJ DHE RROGOZHIN !RESPEKTE UNIKKATIL^AKA

UNIKKATIL^AKA Ne Fakt Sduhet Me Shar Qytetet E Njerzit ...Puna Eshte Te Shohim Veten Tone >.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
moda dhe estetika
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Art Dhe Kulture :: Moda Dhe Estetika-
Kėrce tek: