One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 DASHURIAAA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
UNIKKATIL^AKA

UNIKKATIL^AKA

Male Numri i postimeve : 6
Age : 29
Vend Ndodhja : tropoja
Puna/Hobi : muzika
Registration date : 25/05/2008

DASHURIAAA Empty
MesazhTitulli: DASHURIAAA   DASHURIAAA Icon_minitimeWed Jul 09 2008, 17:36

SA PER DASHURIN ESHTE NJE GJE E BUKUR POR VETEM KUR E DIN QE NJE NJERI TE DON OSE KA DESHIR TE JET (e jotja-i joti).por ka edhe nga ato qe ne nje dashuri te bukur mund edhe te tradhtoj sepse kan arsye si psh (vuajn per te bere sex ose nuk kan deshir te bejn sex me ate te dashur qe kan ) I GJITH PEROBLEMI QENDRON SE SOT DASHURIA E SINQERT NUK NJEH MOSH .AJO MUND TE JET NJE LIDHJE E BUKUR VETEM KUR DY PERSONA TE JEN TE DASHURUAR MARREZISHT njeri-pas-tjetrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DASHURIAAA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Dashuri Dhe Pasion-
Kėrce tek: