One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 HAHAHAHHAHA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
UNIKKATIL^AKA

UNIKKATIL^AKA

Male Numri i postimeve : 6
Age : 29
Vend Ndodhja : tropoja
Puna/Hobi : muzika
Registration date : 25/05/2008

HAHAHAHHAHA Empty
MesazhTitulli: HAHAHAHHAHA   HAHAHAHHAHA Icon_minitimeWed Jul 09 2008, 17:40

SA PER DROGEN DHE ALKOLIN OSE DUHANIN NUK KEMI CTE THEMI PASI PO E SHIKOJM VET ME SY SE TE GJITHA MOSHAT SOT PO I PERDORIN KETO HELME DUKE FILLUAR NGA MINORENT E DERI TEK TE MEDHENJT .NE FAKT DROGA ALKOLI DUHANI PO PERDOREN ME SHUM NE SHKOLLA si(gjimnazet-konviktet-etj)KETE GJE PO E LEJOJN EDHE VET MESUESIT E KETYRE ARSIMEVE PASI NUK DIN AS TU SHPJEGOJN AZGJE MBI KETO HELEM SHUM TE RREZIKSHME PER NJERIN .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
HAHAHAHHAHA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: