One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 dhimshuria dhe vetmia

Shko poshtė 

non
 normal
 active
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
dhimshuria dhe vetmia Left_bar_bleue1/1dhimshuria dhe vetmia Empty_bar_bleue  (1/1)

dhimshuria dhe vetmia Empty
MesazhTitulli: dhimshuria dhe vetmia   dhimshuria dhe vetmia Icon_minitimeThu Jul 10 2008, 23:30

Shum te rinje e te reja mendojne se jan vetem ne momente te veshtira ne zgjedhje te veshtira por te mos harojn qe miqt shoket dhe shoqet jan ketu per tju ndimuar dhe per gjithēka per ēfar do lloj problemi mun te flisni ketu ne kete forum se ka shum te rinje me nje zemer shum te madhe . ndoshta nuk mun tju ndimojn aq shum por te pakten te keqin mun tju a heqim sado pak.
por ka shum nga ato qe mbyllen ne nje dhom u kush e di ēfar nga i keqi ose duke qare por duhet te flasesh me te afermit tek ato qe ke besim se mos haroni nuk do jeni te vetmit per ne keto probleme xhdonjeri nga ne ka problemet e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
 
dhimshuria dhe vetmia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: