One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 cfar mendoni per dashurine nepermjet internetit?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
arbereshaFemale Numri i postimeve : 4
Age : 32
Vend Ndodhja : macedonia
Puna/Hobi : palester
Humor : majr majr
Registration date : 29/07/2008

Character sheet
arsen:
cfar mendoni per dashurine nepermjet internetit? Left_bar_bleue1/1cfar mendoni per dashurine nepermjet internetit? Empty_bar_bleue  (1/1)

cfar mendoni per dashurine nepermjet internetit? Empty
MesazhTitulli: cfar mendoni per dashurine nepermjet internetit?   cfar mendoni per dashurine nepermjet internetit? Icon_minitimeWed Jul 30 2008, 00:04

ja une vet kom ren ne dashuri nepermjet internetit me thoni se a mund te zgjat vertet kjo lidhje apo vetme esht kohesisht flm per pergjigjet puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
simple_meNumri i postimeve : 3
Age : 36
Registration date : 30/05/2010

cfar mendoni per dashurine nepermjet internetit? Empty
MesazhTitulli: Re: cfar mendoni per dashurine nepermjet internetit?   cfar mendoni per dashurine nepermjet internetit? Icon_minitimeFri Jun 11 2010, 13:24

snuk behet fare Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfar mendoni per dashurine nepermjet internetit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Dashuri Dhe Pasion-
Kėrce tek: