One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Pershendetjeeee...!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamSNumri i postimeve : 3
Age : 29
Registration date : 04/09/2009

Pershendetjeeee...! Empty
MesazhTitulli: Pershendetjeeee...!   Pershendetjeeee...! Icon_minitimeFri Sep 04 2009, 12:32

Pershendetje Te Gjitheve...!
Urime Per Forumin, Qenka Cool.!
Uroj T`ja Kalojm Sa Me Kendshem Se Bashku Ketu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Invisibile
Admin
Admin


Numri i postimeve : 2
Age : 31
Registration date : 19/10/2009

Pershendetjeeee...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetjeeee...!   Pershendetjeeee...! Icon_minitimeThu Oct 22 2009, 03:16

he me shushke paske erdhur dhe ti.megjithese qenke me shpejt se mua ne forum.po ky kokoxhambua ermali me kishte fshir se isha i treti qe u registrova.bye dhe dil ndonje her me shum nga chati
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AnGeL_DrEamSNumri i postimeve : 3
Age : 29
Registration date : 04/09/2009

Pershendetjeeee...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetjeeee...!   Pershendetjeeee...! Icon_minitimeThu Nov 12 2009, 00:26

He Me Shushke Gjithmon Te Fshijn Ty e?
Po Mire Qe Je Regjistruar Dhe Tani.
Me Mire Von Se Kurr Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pershendetjeeee...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetjeeee...!   Pershendetjeeee...! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetjeeee...!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: