One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Pershendetje Alllllll

Shko poshtė 
AutoriMesazh
admin_web

admin_web

Numri i postimeve : 4
Age : 28
Registration date : 09/02/2010

Pershendetje Alllllll Empty
MesazhTitulli: Pershendetje Alllllll   Pershendetje Alllllll Icon_minitimeTue Feb 09 2010, 19:26

Ckemi Ca Bot Ju Mir ............... Do Ja Kalojm Mire Bashk UN Jam Admin-i I Ri I Ketit Forumi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djemt-e-detit.tk
simple_meNumri i postimeve : 3
Age : 36
Registration date : 30/05/2010

Pershendetje Alllllll Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Alllllll   Pershendetje Alllllll Icon_minitimeSun May 30 2010, 23:31

po pse i vjetri ku ka shku?? Very Happy Very Happy Very Happy
mroma njeher , dhe mire se ju gjeta.
me pelqen ketu, hmmmmmmmmm do vije do pi ndonje kafe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje Alllllll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: