One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kerkes Per @op

Shko poshtė 
AutoriMesazh
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 28
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Kerkes Per @op Empty
MesazhTitulli: Kerkes Per @op   Kerkes Per @op Icon_minitimeSat May 24 2008, 22:34

Pershendetje Te Nderuar Bossat e kanalit #one-love kam edhe une nje kerkes nqs mundet nje @op per mua une qendroj me nick StRuGaNi resp... all stafi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alblove.net.tc
[mistreci_vip]
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 9
Age : 34
Registration date : 12/05/2008

Character sheet
arsen:
Kerkes Per @op Left_bar_bleue1/1Kerkes Per @op Empty_bar_bleue  (1/1)

Kerkes Per @op Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkes Per @op   Kerkes Per @op Icon_minitimeSat May 24 2008, 23:12

StRuGaNi kerkesa juaj per @ ne kanalin #one-love pranohet!
po dicka mundohu te jesh sa me sh online se un unk te kam par lal nejse gjith te mirat
ta gezosh @
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Kerkes Per @op Empty
MesazhTitulli: Strugani   Kerkes Per @op Icon_minitimeSat May 24 2008, 23:46

StRuGaNi shkruajti:
Pershendetje Te Nderuar Bossat e kanalit #one-love kam edhe une nje kerkes nqs mundet nje @op per mua une qendroj me nick StRuGaNi resp... all stafi
Po Lal Ke Te Drejte [Mistreci_vip] Ta Gezosh @op Dhe Mundohu Te Jesh Sa Me Shum Online. Respekte Dhe Gjith Te Mirat....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 28
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Kerkes Per @op Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkes Per @op   Kerkes Per @op Icon_minitimeSun May 25 2008, 11:49

ok flm gjithashtu repekte stafi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alblove.net.tc
Sponsored content
Kerkes Per @op Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkes Per @op   Kerkes Per @op Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkes Per @op
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: