One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 28
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSun May 25 2008, 12:50

Jam Nje Djal 16 vjec nga qyteti struge jam student ne gjimnaz per pergjithshem dhe kohen time te lire e kaloj ne pc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alblove.net.tc
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSun May 25 2008, 15:43

StRuGaNi shkruajti:
Jam Nje Djal 16 vjec nga qyteti struge jam student ne gjimnaz per pergjithshem dhe kohen time te lire e kaloj ne pc
StRuGaNi Me Vjan Mir Qe Po Behesh Aktiv Ne Forum Dhe Kjo Eshte Gje Shum e Mire.
Doja Te Dija Ke Informacion Te Plote Mbi Forumet Ose Mbi Mbarvajtjen e Tyre.
Respekte Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 28
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSun May 25 2008, 15:48

flm gjithashtu respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alblove.net.tc
Sponsored content
Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: