One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Hi All.............

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AsO_sHkOdRaNiMale Numri i postimeve : 2
Age : 32
Vend Ndodhja : Tirana
Registration date : 12/05/2008

Hi All............. Empty
MesazhTitulli: Hi All.............   Hi All............. Icon_minitimeSun May 25 2008, 17:24

Nuk Kom Shum Arsye Mu Prezantu Por Duhet....... Jam ASO Jetoi Ne Tiran Por Edhe Ne Itali Jom 20 Vjec .... Jom I fiksum Mas Forumeve....Ja Kalofshi Mire Qe Te Gjith..... Nje Kisss Per BoBin Edhe Per Aisberg08
Per Pak Harrova Edhe Ate [mistreci_vip] Njishin E Chatit........puc puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://piratet.hooxs.com
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Hi All............. Empty
MesazhTitulli: Re: Hi All.............   Hi All............. Icon_minitimeSun May 25 2008, 17:43

AsO_sHkOdRaNi shkruajti:
Nuk Kom Shum Arsye Mu Prezantu Por Duhet....... Jam ASO Jetoi Ne Tiran Por Edhe Ne Itali Jom 20 Vjec .... Jom I fiksum Mas Forumeve....Ja Kalofshi Mire Qe Te Gjith..... Nje Kisss Per BoBin Edhe Per Aisberg08
Per Pak Harrova Edhe Ate [mistreci_vip] Njishin E Chatit........puc puc
Shyqyr Qe u Kujtove Per Shoqnin AsO Megjithate Shum Flm... Vazhdo Te Jesh Online Me Teper Ne Forum Se Na Ke Haru Fare... Nga Un Do Kesh Ndihme Te Plote. Respekte Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
[mistreci_vip]
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 9
Age : 34
Registration date : 12/05/2008

Character sheet
arsen:
Hi All............. Left_bar_bleue1/1Hi All............. Empty_bar_bleue  (1/1)

Hi All............. Empty
MesazhTitulli: Re: Hi All.............   Hi All............. Icon_minitimeSun May 25 2008, 23:38

Pershendetje un jam [mistreci_vip] jam nga berati jetoj per momentin ne vlore
se jam ne shkolle viti fundit ne fakultetin e MESUESIS. jam 22 vjec jam sh i fiksu pas chatit e kam bo shpi te 2 Razz.
Ju pershendes all jeni njesha sidomos dhomen #one-love Razz
ciaooooooooooooooooooo
upsssss se harova puc puc aso shkodranin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BBC

BBC

Male Numri i postimeve : 13
Age : 32
Vend Ndodhja : Itali
Puna/Hobi : K1Ll1Ng...@ Tek Fajtori.com
Humor : @ Ne cdo dhom :P
Registration date : 25/05/2008

Hi All............. Empty
MesazhTitulli: Rrespekte Nga BBC   Hi All............. Icon_minitimeMon May 26 2008, 14:27

Nuk Po Prezantohem Jam AsO_sHkOdRaNi Por Kam Nje Problem Me Ate Msn Dhe Nuk Postoi Dot Me....Me Vjen Keq Qe Nuk Kam Nofken E Perhershme Po Nuk Ka Problem do E Zgjidhim....KLM All
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://piratet.tk
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Hi All............. Empty
MesazhTitulli: Re: Hi All.............   Hi All............. Icon_minitimeTue May 27 2008, 23:46

BBC shkruajti:
Nuk Po Prezantohem Jam AsO_sHkOdRaNi Por Kam Nje Problem Me Ate Msn Dhe Nuk Postoi Dot Me....Me Vjen Keq Qe Nuk Kam Nofken E Perhershme Po Nuk Ka Problem do E Zgjidhim....KLM All
AsO S`ka Gje Qe S`regullohet Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorHi All............. Empty
MesazhTitulli: Re: Hi All.............   Hi All............. Icon_minitimeThu May 29 2008, 15:48

halo te gjithve une jan rinora jam shqipetare ksovare patjeter dhe krenare ahhah qe nga mosha 4 vjeqare jetoj per fat te keq jash vendlindjes ketu punoj si perykiere apo te them si ne nga kosova frizere kam shum por per fillim mendoj sa mjaft u prezantova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Hi All............. Empty
MesazhTitulli: Re: Hi All.............   Hi All............. Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hi All.............
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: