One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ju Kerkohet Te Gjith Userve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Ju Kerkohet Te Gjith Userve Empty
MesazhTitulli: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Ju Kerkohet Te Gjith Userve Icon_minitimeSat May 03 2008, 10:19

(1) Te Jene Sa Me Te Qarte Ne Postimet Dhe Pergjigjet e Tyre.
(2) Te Regjistrohen Ne Menyre Te Regullt Ne Kete Forum.
(3) Mos Postoni Tema Qe Permbajne Racizem,Fjele Fyese.
(4) Behuni Pjese e Djemve Te Detit Dhe Ju.
Me Respekt Admin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
LEANDRONumri i postimeve : 3
Registration date : 14/05/2008

Ju Kerkohet Te Gjith Userve Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Ju Kerkohet Te Gjith Userve Icon_minitimeWed May 14 2008, 19:34

Jam Dakort me ty po do te tolerojme noi ciks ne skemi ca te bejme Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

Ju Kerkohet Te Gjith Userve Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Ju Kerkohet Te Gjith Userve Icon_minitimeSat May 24 2008, 19:51

obobo sa i repte je mer ja vlen te jesh shef i forumit Very Happy Very Happy resp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 28
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Ju Kerkohet Te Gjith Userve Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Ju Kerkohet Te Gjith Userve Icon_minitimeSat May 24 2008, 22:31

ok np
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alblove.net.tc
[mistreci_vip]
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 9
Age : 34
Registration date : 12/05/2008

Character sheet
arsen:
Ju Kerkohet Te Gjith Userve Left_bar_bleue1/1Ju Kerkohet Te Gjith Userve Empty_bar_bleue  (1/1)

Ju Kerkohet Te Gjith Userve Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Ju Kerkohet Te Gjith Userve Icon_minitimeSat May 24 2008, 23:32

hmmmmmmmmmmmmm gagagagggaggagag reptesia ne maksimum ketu .
me pelqen Razz ciaoooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Ju Kerkohet Te Gjith Userve Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Ju Kerkohet Te Gjith Userve Icon_minitimeSun May 25 2008, 20:38

[mistreci_vip] shkruajti:
hmmmmmmmmmmmmm gagagagggaggagag reptesia ne maksimum ketu .
me pelqen Razz ciaoooooo
HGAHGAGAGHG Mistreco Razz Po duhet Pak Reptesi Sepse Reptesia Perfshin dhe respektin Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorJu Kerkohet Te Gjith Userve Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Ju Kerkohet Te Gjith Userve Icon_minitimeMon Jun 02 2008, 12:03

ua une shpresoj qe shqipetarka dhe shqipetart tju permbahen ketyre rregullave por veshtir se ne asnje rrekurre sju permbahe sepse ashtu jemi ne qar te besh .tek ne ska rregulla apo me mir te them si njohim apo si rrespektojm menje fjal No No No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Ju Kerkohet Te Gjith Userve Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Ju Kerkohet Te Gjith Userve Icon_minitimeMon Jun 02 2008, 21:22

Bjondina18 shkruajti:
ua une shpresoj qe shqipetarka dhe shqipetart tju permbahen ketyre rregullave por veshtir se ne asnje rrekurre sju permbahe sepse ashtu jemi ne qar te besh .tek ne ska rregulla apo me mir te them si njohim apo si rrespektojm menje fjal No No No
Bjondinke Ne Si Popull i Kemi Fiksim Regullat Dhe Kjo Duket Dhe Neper Forumet e Tera Jo Vetem Ktu Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorJu Kerkohet Te Gjith Userve Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Ju Kerkohet Te Gjith Userve Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 10:33

hahhahah ok ok rrespekt pra ok dhe i lutem qe ti rresmektojm ato apo ti permbahemi aty re ok Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Ju Kerkohet Te Gjith Userve Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Ju Kerkohet Te Gjith Userve Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 16:15

Bjondina18 shkruajti:
hahhahah ok ok rrespekt pra ok dhe i lutem qe ti rresmektojm ato apo ti permbahemi aty re ok Rolling Eyes
ejjjjjjj Bjonde kot nuki te kam ber moderatore une Smile per ca te kam ty te shofesh pra te moderosh njerzit Smile lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Ju Kerkohet Te Gjith Userve Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Ju Kerkohet Te Gjith Userve Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 16:27

LEANDRO shkruajti:
Jam Dakort me ty po do te tolerojme noi ciks ne skemi ca te bejme Very Happy
po normale se jemi dhe cuna me dy gishta estetike Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
Ju Kerkohet Te Gjith Userve Left_bar_bleue1/1Ju Kerkohet Te Gjith Userve Empty_bar_bleue  (1/1)

Ju Kerkohet Te Gjith Userve Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Ju Kerkohet Te Gjith Userve Icon_minitimeFri Jul 11 2008, 00:12

VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
(1) Te Jene Sa Me Te Qarte Ne Postimet Dhe Pergjigjet e Tyre.
(2) Te Regjistrohen Ne Menyre Te Regullt Ne Kete Forum.
(3) Mos Postoni Tema Qe Permbajne Racizem,Fjele Fyese.
(4) Behuni Pjese e Djemve Te Detit Dhe Ju.
Me Respekt Admin Smile
normale qe do i respektojm regullat..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
Sponsored content
Ju Kerkohet Te Gjith Userve Empty
MesazhTitulli: Re: Ju Kerkohet Te Gjith Userve   Ju Kerkohet Te Gjith Userve Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ju Kerkohet Te Gjith Userve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: