One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Similar topics

     

     Te Jesh e Dashuruar

    Shko poshtė 
    +3
    StRuGaNi
    SeCuRiTy
    Kristina
    7 posters
    AutoriMesazh
    Kristina

    Kristina


    Female Numri i postimeve : 2
    Age : 44
    Vend Ndodhja : Durres
    Puna/Hobi : Music
    Humor : Bla Bla Bla
    Registration date : 09/05/2008

    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: Te Jesh e Dashuruar   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitimeFri May 09 2008, 13:28

    Te Jesh e Dashuruar Do Te Thot Te Kesh Jeten Ne Dore Pasi Per Mua Dashuria Eshte Gjithcka Si Ne Vuajtje Ashtu Dhe Ne Gezime. Nese Dashurine e Kupton Eshte Gjithcka Ne Jete. e Pranoj Ashtu Sic Eshte Nese Nuk Jam e Gabuar. Dashuria Eshte Heshtje Per Momentin Kur Nuk Ka Ze. Dikur Kam Qen e Vetme Por Pasi Zbulova Dashurine e Zemres Time Ateher e Kuptova Qe Po Jetoja Kot. Urime Per Forumin Dhe Respekte Administratoret.
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    SeCuRiTy

    SeCuRiTy


    Numri i postimeve : 2
    Registration date : 14/05/2008

    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: Re: Te Jesh e Dashuruar   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitimeTue May 20 2008, 03:52

    Dashuria..Dashuria I Ka Tegjitha Brenda Si Psh....
    Dashuria eshte...buzeqeshje por eshte dhe qarje e lot.Dashuria eshte...diell por eshte dhe shi,ndonjehere eshte ere e lehte,furtune e stuhi.Dashuria eshte...dite e gjate por dhe nate pa mbarim...eshte si loje,si bixhoz ndoshta dhe si argetim.Dashuria eshte...lule por mund te jete dhe gjemb,ndonjehere eshte me ngjyra ka raste ku eshte dhe e erret,sterr e zeze.Dashuria...mund te jete femer por mund te jete dhe mashkull,ndonjehere eshte si serial,ndonjehere si teater...ndonjehere te gezon e befas te zhgenjen,njehere ta thote troē e njehere te genjen...pastaj te do e me pas te urren...
    Dashuria...kjo fjale me 7-shkronja,eshte shume e bukur por ndonjehere te duket sikur je ne "koma",ne ndonje ēast eshte...si ilaē qe te sheron por te behet dhe si semundje e pasherueshme qe nuk ke ē'i ben.
    Dashuria eshte...si paqja ne jete por eshte dhe si nje lufte,qe nuk e di ē'te pret...eshte si fushe me lule por dhe si shkretetire,eshte e embel mjalte por dhe zeher me kripe...eshte si zogu qe gjithkund fluturon por eshte dhe si blete qe veē ne nje lule shkon.Dashuria eshte...kujtimi por dhe harresa.
    Kjo eshte dashuria...me plote te mira e te keqija.
    Kjo eshte DASHURIA...ku pa te s'rron dot rinia...po ashtu edhe pleqeria:))
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    StRuGaNi

    StRuGaNi


    Male Numri i postimeve : 38
    Age : 31
    Vend Ndodhja : struga
    Puna/Hobi : sporti
    Humor : hahahah
    Registration date : 20/05/2008

    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: Re: Te Jesh e Dashuruar   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitimeSun May 25 2008, 12:53

    dashuria esht gjeja me e mir ne jeten e nje njeriu
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    http://www.alblove.net.tc
    Admin
    Admin
    Admin



    Male Numri i postimeve : 140
    Age : 37
    Vend Ndodhja : Durres
    Puna/Hobi : Tatto
    Registration date : 01/05/2008

    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: Re: Te Jesh e Dashuruar   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitimeSun May 25 2008, 21:02

    Kristina shkruajti:
    Te Jesh e Dashuruar Do Te Thot Te Kesh Jeten Ne Dore Pasi Per Mua Dashuria Eshte Gjithcka Si Ne Vuajtje Ashtu Dhe Ne Gezime. Nese Dashurine e Kupton Eshte Gjithcka Ne Jete. e Pranoj Ashtu Sic Eshte Nese Nuk Jam e Gabuar. Dashuria Eshte Heshtje Per Momentin Kur Nuk Ka Ze. Dikur Kam Qen e Vetme Por Pasi Zbulova Dashurine e Zemres Time Ateher e Kuptova Qe Po Jetoja Kot. Urime Per Forumin Dhe Respekte Administratoret.
    Pikerisht Kristina Dashuria Eshte Gjeja Me e Bukur Qe i Ka Dhuruar Perendia Njerzimit Gjithashtu Respekte;)
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    http://dj3mte-e-d3tit.tk
    BBC

    BBC


    Male Numri i postimeve : 13
    Age : 36
    Vend Ndodhja : Itali
    Puna/Hobi : K1Ll1Ng...@ Tek Fajtori.com
    Humor : @ Ne cdo dhom :P
    Registration date : 25/05/2008

    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: Cncncncncncncncncncncn   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitimeMon May 26 2008, 13:47

    Dashuria Ne Fillim Te Gezon...Sepse I Ke GJonat Me Te Lehta.....Me Mbrapa Nuk Ja Vlen Sepse Te Behen Gocat Si Me Ndryshu Rolet(te kerkoin shum dhogari) Te Pakten Disa Vete Ketu E Kan Provu Kete Gjo......
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    http://piratet.tk
    mbreti_
    Admin
    Admin
    mbreti_


    Male Numri i postimeve : 26
    Registration date : 23/05/2008

    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: Re: Te Jesh e Dashuruar   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitimeMon May 26 2008, 17:50

    une nuke di gje re se nuke jam dashuruar ndonjeher Razz:P
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    Admin
    Admin
    Admin



    Male Numri i postimeve : 140
    Age : 37
    Vend Ndodhja : Durres
    Puna/Hobi : Tatto
    Registration date : 01/05/2008

    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: Lool   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitimeTue May 27 2008, 23:44

    BBC shkruajti:
    Dashuria Ne Fillim Te Gezon...Sepse I Ke GJonat Me Te Lehta.....Me Mbrapa Nuk Ja Vlen Sepse Te Behen Gocat Si Me Ndryshu Rolet(te kerkoin shum dhogari) Te Pakten Disa Vete Ketu E Kan Provu Kete Gjo......
    BBS Deri Dku Ke Te Drejte Ti Plako... Nga Eksperienca Ime e Fundit Kam Kuptuar Se Ne Meshkujt Biem Ne Dashuri Perpara Me Femrat. Ndersa Femrat Bien Ne Dashuri Pas Nje Far Kohe...Megjithate Ne Meshkujt Kemi Dicka Sepse Per Ne Eshte Veshtire Deri Sa Ta Cojme Femren Ne Shtrat Kur Ja Arijme Qellimit Duam Ti Japim Spond.... ``Fjas Ne Pergjithsi`` Respekte Very Happy
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    http://dj3mte-e-d3tit.tk
    Vizitor
    Vizitor




    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: Re: Te Jesh e Dashuruar   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitimeThu May 29 2008, 10:25

    por dashurija eshte pjes e jetes pa jetuar se kem qare po ashtu edhe pa dashuruar sben .Dashurija per mua ka dy gjera.gjeren me te bukur por ja per fat te keq dhe gjejen me te keqe por nen kuptimin se me qar njeriu dashurohesh un per veten time kur jam dashuruar ne at koh te them kam qen thjesht e droguar se kam pas veten nen kontroll per at person e gjith qar dija te mendoja dit e nat tek aj por gabim dhe shum gabim sepse me at e ben ta kupton mashkulli se te ka ne dor aj ben qar don me ty,prandaj ju lutem juve mos veproni ashtu lejuni koh te gjithave sepse jeta esht e shkurter ne them por mendoj dhe e gjat jetoje ashtu si vije me dashuri apo pa te edhe pse shum veshtir po vije ta jetoj pa te por me duhet skam rrug dalje tjeter ju pershendes te gjithve, eshte tem shum prekese kush ka humber DASHURIN FJALA DASHURI SA BUKUR TINGELLOJ POR PER FAT TE KEQ PERHER BUKUR SPO SHKON UN AT NJERI E DUA EKAM DASHUR DHE DO E DUAR GJER SA TE JET JETA TA JETOJ TETEN TIME TUNG TUNG
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    Vizitor
    Vizitor




    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: Re: Te Jesh e Dashuruar   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitimeThu May 29 2008, 10:32

    POR JA DHE NJE GJE DOJA TA SHTOJA SA I PERKET KETIJ ADMIR QE KA CEKUR SE NE MESHKUJT BIEM NE DASHURI PARA FEMRES SESHT E VERTET POR ESHTE E KUNDERTA SEPSE PER FAT TE KEQ FEMRA IKA NDJENJAT ME TE FORTA DHE DASHUROHET SHUM SHPEJT TEK MASHKULI PA MENDUAR SHUM ME GJAT NDERSA JU MESHKUJT EKENI SHZUM ME BUKUR NEN KONTROLL NDJENJAT DHE KONTROLLONI VETEN,EDI PSE SEPSE JU MESHKUJ DHE TE DASHUROHI APO TE NDAHI SKENI PER TE HUMBUR ASGJE NDERSA FEMRA PO TE DASHUROHET DHE TE VIJE TEK GJERAT INTIME DHE PASTAJ AJO TE NDAHET AJO HUMB GJEJEN ME TE SHTREJ SIQ ESHTE ENDE PER FAT TE KEQ TEK SHQIPETARET VIRGJINITETIN DHE AJO PASTAJ BIJE NE DILEM SI TE JA BEJ TASH TEK TJETRI SI TI JAM ARSYJE PRANDAJ FEMRA KUJDES KUJDES OK
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    Admin
    Admin
    Admin



    Male Numri i postimeve : 140
    Age : 37
    Vend Ndodhja : Durres
    Puna/Hobi : Tatto
    Registration date : 01/05/2008

    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: Re: Te Jesh e Dashuruar   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitimeSun Jun 01 2008, 00:07

    Bjondina18 shkruajti:
    por dashurija eshte pjes e jetes pa jetuar se kem qare po ashtu edhe pa dashuruar sben .Dashurija per mua ka dy gjera.gjeren me te bukur por ja per fat te keq dhe gjejen me te keqe por nen kuptimin se me qar njeriu dashurohesh un per veten time kur jam dashuruar ne at koh te them kam qen thjesht e droguar se kam pas veten nen kontroll per at person e gjith qar dija te mendoja dit e nat tek aj por gabim dhe shum gabim sepse me at e ben ta kupton mashkulli se te ka ne dor aj ben qar don me ty,prandaj ju lutem juve mos veproni ashtu lejuni koh te gjithave sepse jeta esht e shkurter ne them por mendoj dhe e gjat jetoje ashtu si vije me dashuri apo pa te edhe pse shum veshtir po vije ta jetoj pa te por me duhet skam rrug dalje tjeter ju pershendes te gjithve, eshte tem shum prekese kush ka humber DASHURIN FJALA DASHURI SA BUKUR TINGELLOJ POR PER FAT TE KEQ PERHER BUKUR SPO SHKON UN AT NJERI E DUA EKAM DASHUR DHE DO E DUAR GJER SA TE JET JETA TA JETOJ TETEN TIME TUNG TUNG
    Ke Plotesisht Te Drejte Bjondina Dhe Ndjenjat e Mia Kan Qen Dhe Jan Shum Te Forta Per Nje Femer Por Ja Qe Njeriu Nuk Duhet Te Vendose Vet Ne Disa Momente.... Vjen Nje Kohe Qe Merzitesh Dhe Me Vet Jeten Tende Te Vjen Shpirti Ne Maje Te Hundes Pasi Punet Nuk Te Ecin Sic Duhet Sad
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    http://dj3mte-e-d3tit.tk
    Admin
    Admin
    Admin



    Male Numri i postimeve : 140
    Age : 37
    Vend Ndodhja : Durres
    Puna/Hobi : Tatto
    Registration date : 01/05/2008

    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: Re: Te Jesh e Dashuruar   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitimeSun Jun 01 2008, 00:11

    [quote="Bjondina18"]POR JA DHE NJE GJE DOJA TA SHTOJA SA I PERKET KETIJ ADMIR QE KA CEKUR SE NE MESHKUJT BIEM NE DASHURI PARA FEMRES SESHT E VERTET POR ESHTE E KUNDERTA SEPSE PER FAT TE KEQ FEMRA IKA NDJENJAT ME TE FORTA DHE DASHUROHET SHUM SHPEJT TEK MASHKULI PA MENDUAR SHUM ME GJAT NDERSA JU MESHKUJT EKENI SHZUM ME BUKUR NEN KONTROLL NDJENJAT DHE KONTROLLONI VETEN,EDI PSE SEPSE JU MESHKUJ DHE TE DASHUROHI APO TE NDAHI SKENI PER TE HUMBUR ASGJE NDERSA FEMRA PO TE DASHUROHET DHE TE VIJE TEK GJERAT INTIME DHE PASTAJ AJO TE NDAHET AJO HUMB GJEJEN ME TE SHTREJ SIQ ESHTE ENDE PER FAT TE KEQ TEK SHQIPETARET VIRGJINITETIN DHE AJO PASTAJ BIJE NE DILEM SI TE JA BEJ TASH TEK TJETRI SI TI JAM ARSYJE PRANDAJ FEMRA KUJDES KUJDES OK[/quote
    Po Dhe Kjo Eshte e Drejte Por Meshkujt Shqipetar Jan Shum Kavaliera Por Jo Mashtruesa Nuk Po Flas Per Raste Te Vecanta Por Ne Pergjithsi Ma Mer Mendja Qe Ai i Dashuri Jot Apo Ish i Dashuri Te Ka Respektuar Si Njeri Me Vlera Se Un Po Shikoj Nje Vajz Shum Te Shkathet Dhe Plot Vlera Respekti Mbi Te Gjitha Wink
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    http://dj3mte-e-d3tit.tk
    Vizitor
    Vizitor




    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: Re: Te Jesh e Dashuruar   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitimeSun Jun 01 2008, 13:06

    flm dake schön
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    arberesha




    Female Numri i postimeve : 4
    Age : 35
    Vend Ndodhja : macedonia
    Puna/Hobi : palester
    Humor : majr majr
    Registration date : 29/07/2008

    Character sheet
    arsen:
    Te Jesh e Dashuruar Left_bar_bleue1/1Te Jesh e Dashuruar Empty_bar_bleue  (1/1)

    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: tem e qelluar   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitimeThu Jul 31 2008, 00:21

    eh te filloj te flas per dahsurin do kisha per te shkruar romane por jo romane me 100 fleta 1000 po me 10 000 100 000 si ato romanet russe qe jan aq te medhenj . dashuria per mua esht gjihcka ne jet nese se kom ate skom asgje edhe pse frigohem qe nje dite mos te shuhet dahsuria ne zemren time sepse mete vertet dahsuroj nje cun aty ne forum qe e kemi te puth zemer ti edi sa te dua ...
    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
    Sponsored content





    Te Jesh e Dashuruar Empty
    MesazhTitulli: Re: Te Jesh e Dashuruar   Te Jesh e Dashuruar Icon_minitime

    Mbrapsht nė krye Shko poshtė
     
    Te Jesh e Dashuruar
    Mbrapsht nė krye 
    Faqja 1 e 1
     Similar topics
    -
    » Kur Je I Dashuruar ..

    Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
    One-love :: Tema Shoqerore :: Dashuri Dhe Pasion-
    Kėrce tek: