One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Pershendetje Te Gjitheve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KoMiSaR_kAtAnI

KoMiSaR_kAtAnI

Numri i postimeve : 5
Age : 33
Registration date : 04/06/2008

Pershendetje Te Gjitheve Empty
MesazhTitulli: Pershendetje Te Gjitheve   Pershendetje Te Gjitheve Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 00:39

Pershendetje Te Gjitheve Une Jam Erjoni. Ne Chat Futem Me Nick KoMiSaR_kAtAnI , Besoj Se ME Njihni Se Jam I Vjeter NE Chat Jam 15 Vjec Jam Nga Peqini Jam Ne Gjimnaz NE Vitin E 2-te Kam Dhe Nje Forum Vet Dhe Shpresoj Tia Kalojm Sa Me Mire Bashke Smile Me Respekt Erjoni ( KoMiSaR_kAtAnI ) Ta Gzoni Forumin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BBC

BBC

Male Numri i postimeve : 13
Age : 32
Vend Ndodhja : Itali
Puna/Hobi : K1Ll1Ng...@ Tek Fajtori.com
Humor : @ Ne cdo dhom :P
Registration date : 25/05/2008

Pershendetje Te Gjitheve Empty
MesazhTitulli: Erjon...Flm   Pershendetje Te Gjitheve Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 23:33

Mire Se Erdhe Ne web Ton....Ja Kalofshe Sa Me Mire Nen SHoqerin Ton......Po Te Uroi Une,Pasi Admini U Ka Djeg Ne Plazh Dhe Do Boj Ca Mundesa.....Rrespekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://piratet.tk
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Pershendetje Te Gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Te Gjitheve   Pershendetje Te Gjitheve Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 23:45

KoMiSaR_kAtAnI shkruajti:
Pershendetje Te Gjitheve Une Jam Erjoni. Ne Chat Futem Me Nick KoMiSaR_kAtAnI , Besoj Se ME Njihni Se Jam I Vjeter NE Chat Jam 15 Vjec Jam Nga Peqini Jam Ne Gjimnaz NE Vitin E 2-te Kam Dhe Nje Forum Vet Dhe Shpresoj Tia Kalojm Sa Me Mire Bashke Smile Me Respekt Erjoni ( KoMiSaR_kAtAnI ) Ta Gzoni Forumin Very HappyErion Mir Se Erdhe Ne Forumin Tone Ashtu Si Cdo Njeri Do Jesh i Respektuar Dhe Ne Kemi Nderin Qe Kemi Miq Te Mire Flm Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Pershendetje Te Gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Te Gjitheve   Pershendetje Te Gjitheve Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 23:46

BBC shkruajti:
Mire Se Erdhe Ne web Ton....Ja Kalofshe Sa Me Mire Nen SHoqerin Ton......Po Te Uroi Une,Pasi Admini U Ka Djeg Ne Plazh Dhe Do Boj Ca Mundesa.....Rrespekte
Bobobo Si Nuk Te Pash Nje Her Te Qet Mo BBC... Gjithon Ja Pret Ndonje Fjale Razz Je Cun Flori Mer Very Happy Kom Jashtzakonisht Shum Respekt Per Ty SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Sponsored content
Pershendetje Te Gjitheve Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Te Gjitheve   Pershendetje Te Gjitheve Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje Te Gjitheve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: