One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Tipet e femrave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Arsen

Arsen

Male Numri i postimeve : 4
Age : 38
Vend Ndodhja : durres albania
Puna/Hobi : graphic designer
Humor : mr bean`s
Registration date : 02/05/2008

Tipet e femrave Empty
MesazhTitulli: Tipet e femrave   Tipet e femrave Icon_minitimeFri Jun 06 2008, 21:12

Femrat ndahen ne tre kategori , ne: kurva, te poshtra dhe te merzitshme .
Kurva eshte ajo qe ua jep te gjitheve
e poshtera eshte ajo qe ua jep te gjitheve vec teje
e merzitshme eshte ajo qe ta jep ty vetem ty dhe gjithnje ty Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
Tipet e femrave Left_bar_bleue1/1Tipet e femrave Empty_bar_bleue  (1/1)

Tipet e femrave Empty
MesazhTitulli: nonononononononononoononononoononoo   Tipet e femrave Icon_minitimeMon Jul 07 2008, 14:02

me vjen keq nuk dua te te kundershtoj se e di qe je shum i menēur por me ate qe pash Shocked he nuk jam dakord fare No Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
_Mercedes^Benz_

_Mercedes^Benz_

Male Numri i postimeve : 8
Age : 27
Vend Ndodhja : LaSs^VeGASs
Puna/Hobi : MaKi nATT....
Humor : Jo HiC ..!!!
Registration date : 03/05/2008

Tipet e femrave Empty
MesazhTitulli: Re: Tipet e femrave   Tipet e femrave Icon_minitimeWed Jul 09 2008, 17:25

Arsen shkruajti:
Femrat ndahen ne tre kategori , ne: kurva, te poshtra dhe te merzitshme .
Kurva eshte ajo qe ua jep te gjitheve
e poshtera eshte ajo qe ua jep te gjitheve vec teje
e merzitshme eshte ajo qe ta jep ty vetem ty dhe gjithnje ty RazzNga Tipet E Femnave Ma e mira Qenka Ajo E merzitshm-ja ...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Tipet e femrave Empty
MesazhTitulli: Re: Tipet e femrave   Tipet e femrave Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tipet e femrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Te Ndryshme-
Kėrce tek: