One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Femrat.................

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Arsen

Arsen

Male Numri i postimeve : 4
Age : 38
Vend Ndodhja : durres albania
Puna/Hobi : graphic designer
Humor : mr bean`s
Registration date : 02/05/2008

Femrat................. Empty
MesazhTitulli: Femrat.................   Femrat................. Icon_minitimeFri Jun 06 2008, 21:35

Hajduti te kerkon o jeten o kuleten , femrat i duan te dyja .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
Femrat................. Left_bar_bleue1/1Femrat................. Empty_bar_bleue  (1/1)

Femrat................. Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat.................   Femrat................. Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 14:46

Normale lol! femrat jan me te forta dhe fitojn gjithmon si per koken dhe kuletn
ahahhahahhahh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Femrat................. Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat.................   Femrat................. Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 16:40

drentina shkruajti:
Normale lol! femrat jan me te forta dhe fitojn gjithmon si per koken dhe kuletn
ahahhahahhahh

HaHaHa Jo Drentina Nuk Eshte Ashtu Pasi Ne Meshkujt Ju Japim Pak Si Shum Liri Femrave : lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorFemrat................. Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat.................   Femrat................. Icon_minitimeMon Oct 13 2008, 14:08

ahha ju sna jepni neve liri po at fitojm ne vet prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Femrat................. Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat.................   Femrat................. Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Femrat.................
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: