One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 papagalelt besimtar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

papagalelt besimtar Empty
MesazhTitulli: papagalelt besimtar   papagalelt besimtar Icon_minitimeFri Jun 06 2008, 23:26

Nje besimtar shkon tek prifti dhe i thot; kam nje hall te madh , kam dy papagal femra qe gjith diten thon''ne jemi curva doni te beni qef'' Mos u merzit- i thot prifti mi sill mua neser ti ve ne kafas me papagallet e mi meshkuj qe i kam mesuar qe gjith diten te lexojn bibla ,keshtu ato do kethehen ne reugen e zotit,,te nesmen besimtari i con tek prifti i cili i fut tek kafazi i tij .Papagalet thon ne jemi curva doni te beni qef ,ateher papagalet e priftit i thon njeri tjeterit ; mbyllni biblat se lutjet tona u plotesuan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
papagalelt besimtar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: