One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 mbreti i pyllit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

mbreti i pyllit Empty
MesazhTitulli: mbreti i pyllit   mbreti i pyllit Icon_minitimeFri Jun 06 2008, 23:38

luani donte te tregonte kush ishte mbreti dhe kapi nje tiger qe po kalonte aty pran dhe e pyeti ; kush eshte mbreti? ti sigurisht i prgj tigri ateher luani pyet nje elefant; kush eshte mbreti? elefanti e kap me hunden e tij e retullon nja dy her siper kokes dhe e perplas me nje pem; n.q.s se di pergjigjet nuke ke pse te jesh kaq nervoz-i thot luani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

mbreti i pyllit Empty
MesazhTitulli: Re: mbreti i pyllit   mbreti i pyllit Icon_minitimeSat Jun 07 2008, 18:43

mbreti_ shkruajti:
luani donte te tregonte kush ishte mbreti dhe kapi nje tiger qe po kalonte aty pran dhe e pyeti ; kush eshte mbreti? ti sigurisht i prgj tigri ateher luani pyet nje elefant; kush eshte mbreti? elefanti e kap me hunden e tij e retullon nja dy her siper kokes dhe e perplas me nje pem; n.q.s se di pergjigjet nuke ke pse te jesh kaq nervoz-i thot luani
hahahahhahh LoOoL :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
 
mbreti i pyllit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: