One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Euro 2008..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BBC

BBC

Male Numri i postimeve : 13
Age : 32
Vend Ndodhja : Itali
Puna/Hobi : K1Ll1Ng...@ Tek Fajtori.com
Humor : @ Ne cdo dhom :P
Registration date : 25/05/2008

Euro 2008.. Empty
MesazhTitulli: Euro 2008..   Euro 2008.. Icon_minitimeTue Jun 10 2008, 20:49

Pershendetje All..Do Kisha Deshir Te Dija Me Cilen Skuader Jeni Tifoz....Dhe Kush Mendoni Se Do Ta Fitoi Kete Vit...???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://piratet.tk
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Euro 2008.. Empty
MesazhTitulli: Re: Euro 2008..   Euro 2008.. Icon_minitimeThu Jun 12 2008, 20:47

BBC shkruajti:
Pershendetje All..Do Kisha Deshir Te Dija Me Cilen Skuader Jeni Tifoz....Dhe Kush Mendoni Se Do Ta Fitoi Kete Vit...???

Lale Te Them Te Drejten S`ja Kam Idene Se Kush Mund Ta Fitoje Por Tifoz Jam Me Italine Sic Kam Qen Gjithmon Se Skuadra e Vendit Tim Eshte Jasht Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
Euro 2008.. Left_bar_bleue1/1Euro 2008.. Empty_bar_bleue  (1/1)

Euro 2008.. Empty
MesazhTitulli: Re: Euro 2008..   Euro 2008.. Icon_minitimeFri Jul 11 2008, 00:42

VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
BBC shkruajti:
Pershendetje All..Do Kisha Deshir Te Dija Me Cilen Skuader Jeni Tifoz....Dhe Kush Mendoni Se Do Ta Fitoi Kete Vit...???

Lale Te Them Te Drejten S`ja Kam Idene Se Kush Mund Ta Fitoje Por Tifoz Jam Me Italine Sic Kam Qen Gjithmon Se Skuadra e Vendit Tim Eshte Jasht Very Happy
ahahahahhahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
Sponsored content
Euro 2008.. Empty
MesazhTitulli: Re: Euro 2008..   Euro 2008.. Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Euro 2008..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Te Ndryshme-
Kėrce tek: